7:13
6/5/2013

Trick, który może się przydać.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie tylko w Galaxy S4, ale w każdym androidzie > 4 :)

 2. Z tego, co wiem, działa to na wszystkich Jelly Beanach.

 3. Standardowa funkcjonalnosc :|

 4. A ja polecę prostą apkę służącą jako skrót do opcji developerskich, żeby nie trzeba było się za każdym razem przedzierać przez menu (no i dodatkowo nie trzeba nic klikać, żeby odblokować)
  https://play.google.com/store/apps/details?id=net.selfip.unet.developer_options

 5. O tym “tricku” wiedzą praktycznie wszyscy kumaci użytkownicy Androida. Taki sam “trick” jak ALT+F4 kończący na Windowsie działanie aktywnego programu…

 6. Hehe, aż z ciekawości zacząłem tapować pola na 2.3.6. Po 4 szybkich tapach na wersji jest niespodzianka ;)

  • W 4.0.4 też.

 7. Ten trick tylko dla androidów 4.2 (i może w góre :D ) wczesniej menu było zawsze widoczne. ;) Część custom rómów (tzn tak jak <4.2 ma juz domyślnie odkryte opcje deweloperskie.

 8. O tym prawie każdy wie ;)
  Pukając w numer wersji możemy zobaczyć ciekawe rzeczy(albo animacje, jeśli pojeździmy palcem po wyświetlonym androidzie).

 9. Opcje developerskie wejdz do settings → more → about device
  zjechac do to build number
  tapnác pare razy, (pokaze sie wiadomosc ile razy wiecej trzeba stuknac zeby wlaczyc developer mode).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: