20:33
25/7/2019

Jak informuje serwis Olsztyn.com.pl, dziś ok. godz. 14:00 znaleziono ciało Tobiasza N., jednego ze właścicieli giełdy Bitmarket.pl, która niedawno w dziwnych okolicznościach nagle ogłosiła upadek. Według dziennikarzy, 44 Tobiasz N. miał popełnić samobójstwo.

W temacie Bitmarketu warto przeczytać także ten artykuł na Wyborczej ujawniający kulisy i powiązania spółek oraz ten wywiad z Tobiaszem z 16 lipca.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. No cóż taki świat. Raz pewien gość dostaje od maybachy od bezdomnego ktory potem umiera to i samobójstwo w tym przypadku mozliwe.)

 2. w tekście prawidłowo ukryte nazwisko, a w tagach to już coś zawiodło :)

  • To się nazywa steganografia :)

  • Preambuła GDPR, motyw 27

 3. pewnie zginął ktoś podobny, dogadał się z rodziną że mają go rozpoznać, a prawdziwy Tobiaszek siedzi na sobie na karaibach i buja się na nowej tożsamości w towarzystwie pięknych Azjatek i śmieje się z was do rozpuku

  • Mi przyszło na myśl coś innego, takie coś o jeden level w górę od czyszczenia kont pojedynczych obywateli: gość był słupem dla bardzo grubych ryb. Dali kasę, kazali prowadzić biznes, “sporo zarobisz” powiedzieli. W planach jednak było zniknięcie biznesu po jego rozkręceniu, więc w odpowiednim momencie inny podwykonawca grubych rybek poszedł popełnić czyjeś samobójstwo – a pieniążki się cudownie rozpłynęły. Prawdziwi właściciele i zleceniodawcy nawet by się nie musieli z tych Karaibów nigdzie ruszać.

 4. Tak, samobójstwo.
  Strzałem w potylicę zapewne.
  Znane są nawet jego ostatnie słowa:
  “Nie strzelajcie, oddam wszystko!”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: