21:10
6/10/2011

Niech żyje geniusz polityków

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ktoś chyba na serio na głowę upadł…

 2. Zaraz, zaraz, sami się “zawiesili” w proteście przeciwko *PROPOZYCJI* jakichś idiotycznych zmian we włoskim prawie.

  • Zawieszona ona może być potencjalnie.
   Które uniemożliwiłyby istnienie wikipedii.
   No i nie do końca się zawiesili, bo dostęp jeszcze jest.

  • Istotne jest to, że nikt im nic (jeszcze) nie zrobił – a tytuł na *ptr może sugerować, że została zawieszona przez kogoś (z reszty notki: wiadomo, przez polityków). To jest protest polityczny, przeciwko projektowi zmiany w prawie w jednym kraju, a nie atak złych sił Imperium na dobrą, rebeliancką wikipedię ;-)

 3. Zamiast tłumaczyć przez Google translate, można po prostu podać linka do angielskiej wersji artykułu ;) http://it.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Comunicato_4_ottobre_2011/en

 4. Chodzi o projekt przepisu (aktualnie w parlamencie), który nakazywałby usuwać w ciągu 48 godzin na żądanie osoby zainteresowanej jakichkolwiek informacji jego dotyczących umieszczonych na blogu, itp. . Nazywany jest “legge bavaglio” (prawo knebel). Praca w toku, włoski parlament to taki jak polski, potrzeba 100 lat, można spać spokojnie. Wikipedia IT działała już po 3 dniach.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: