20:48
8/3/2020

Krótkie info. Po raz trzeci wznawiamy nasz bestsellerowy wykład “Jak nie dać się zhackować?“. Na początek idzie Warszawa. Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż biletów i dla pierwszych kilkunastu osób mamy bilety w promocyjnej, o 50 PLN niższej cenie. Te bilety schodzą zazwyczaj w mgnieniu oka, więc nie czekaj i rejestruj się!

Shut up, and tell me kiedy?

W Warszawie będziemy 1 kwietnia. Start o 17:30 w samym centrum miasta, na ul. Grzybowskiej w hotelu Leonardo. Aby zarejestrować się na wykład, kliknij na przycisk poniżej:

Liczba biletów po obniżonej cenie jest ograniczona, a zaraz wysyłamy newsletter do ponad tysiąca osób, które czekają na termin w Warszawie. Więc nie marnuj czasu i kupuj bilet, póki jeszcze jest :)

Opad szczęki gwarantowany

O tym, jak wspaniale nasz wykład został przez Was odebrany i oceniony, pisaliśmy już wiele razy na Niebezpieczniku (przedstawiając nawet pełne rozliczenie pierwszej tury wykładów w 2018). Nie dziwne. Ten wykład ma w sobie wszystko to, co powinien wiedzieć każdy, kto korzysta z komputera lub smartfona podpiętego do internetu.

Przez 3,5h godziny (z krótką przerwą w środku) w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób tłumaczymy jak nie dać się złapać na popularne w Polsce ataki i co zrobić, aby uchronić swoją prywatność, dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Są pokazy ataków na żywo, jest interakcja z uczestnikami wykładu i dużo humoru. A na koniec sesja pytań i odpowiedzi. Do oporu. Nie będziesz chciał wychodzić :)

Wykład kierujemy do każdego, więc spokojnie możecie zabrać na niego swoich rodziców lub nietechnicznych znajomych. Sam też wpadnij, nawet jeśli wymiatasz — bo eksperci od bezpieczeństwa, którzy wzięli udział w tym wykładzie piszą nam w ankietach, że prelekcja nie tylko uporządkowała ich wiedzę, ale wynieśli z niej wiele ciekawostek i nowinek.

Jeśli chcesz się zapoznać z opiniami uczestników byłych edycji, kilka z nich prezentujemy poniżej, a więcej znajdziesz na stronie wykładu.

4 godziny samego konkretu, nie byłem na lepszym wykładzie.

Podobało mi się, że przedstawione to było w sposób zrozumiały dla osób niezwiazanych z IT.

Wykład był bardzo merytoryczny i dlatego przy najbliższej krakowskiej edycji będę chciał kupić wejściówki dla moich rodziców ;)

Dobrze ułożony wykład. Fajnie zebrane narzędzia i tricki. Ogólnie dużo informacji

Wszystko było ciekawe, 0 nudy

Wykład był bardzo merytoryczny, praktyczny, oparty na ciekawych przykładach.

Przed wykładem wydawało mi się, że jestem w zasadzie bezpieczny, że nie tak łatwo kogoś “zhakować”. Po wykładzie zrozumiałem, że się myliłem. Jeśli ktoś jest odpowiednio zdeterminowany, posiada wiedzę i cierpliwość, to może to zrobić. Warto mu więc to utrudniać w każdy możliwy sposób.

Najbardziej podobało mi się, że przykłady były prawdziwe, a nie wymyślone czy teoretyczne.

Było cudownie! Czekam na następne spotkania :)

Fantastyczny wykład. 3 godziny to nie tak mało jak na jedno podejście, a nawet nie wiem kiedy minęły.

Jestem stałym czytelnikiem i szereg zagadnień był dla mnie znany, nie mniej jednak wysłuchałem cały wykład z zaciekawieniem. (…) wykład był naprawdę świetnie przygotowany, bo potrafił zainteresować zarówno mnie, osobę systematycznie czytającą Niebezpiecznika.pl i starającą się śledzić na bieżąco tematy związane z bezpieczeństwem sieci, jak i mojego syna, gimnazjalistę, który z tą tematyką niewiele miał wspólnego.

Wykład był kapitalny. PK był świetnie przygotowany. Chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach.

Wykład był poprowadzony świetnie. Zyskując nową wiedzę jednocześnie świetnie się bawiłem.

Wykład oceniam wysoko ponieważ, pomimo dosyć dużej wiedzy na ten tamat (interesuje się bezpieczeństwem, czytam niebezpiecznika od dłuższego czasu a od niedawna pracuje w dziale application security) i pomimo tego że się dużo nie dowiedziałem nowego, to naprawdę fajnie spędziłem czas :). Dostałem też, dodatkowej motywacji, aby jeszcze więcej edukować rodzinę i moich znajomych. Dzięki!

Wiem, że najlepsze ankiety to takie, z których można się dowiedzieć czegoś na temat błędów, rzeczy do poprawy ale dla mnie osobiście wykład mistrz, ciekawostki, konkretne porady, przystępny język, przemawiające do głowy przykłady.

Nie jestem z Warszawy, kiedy będziecie u mnie?

W tym roku planujemy odwiedzić (alfabetycznie):

  Bydgoszcz,
  Gdańsk,
  Katowice,
  Kraków,
  Lublin,
  Poznań,
  Rzeszów,
  Szczecin,
  Wrocław,

Daty wykładów w powyższych miastach podamy pod koniec tego tygodnia. Jeśli chcesz zostać o nich poinformowany e-mailem, dopisz się do listy wypełniając formularz poniżej. Jeśli chcesz zasugerować inne miasto — wpisz je w opcjonalnym polu w formularzu — weźmiemy to pod uwagę przy planowaniu następnych terminów.
PS. W tym roku sprzedaż biletów na wykład “Jak nie dać się zhackować” jest po raz pierwszy realizowana przez naszą stronę, więc bądźcie wyrozumiali i gdyby coś nie zabanglało tak jak powinno, dajcie nam znać! Aby się zapisać na wykład, przejdź na stronę bilety.niebezpiecznik.pl lub kliknij na przycisk poniżej:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Bardzo istotna informacja – faktycznie wymagająca mailingu do wszystkich…
  Sorry niebezpiecznik, ale trochę dajesz d** w tej kwestii.

  • Ta wiadomość nie została rozesłana w żadnym mailingu — jest opublikowana jako post. Jeśli zapisałeś się na nasz newsletter (prawa część strony), to on informuje o każdym nowym wpisie. I robi tak od ponad 10 lat. Wydawać by się mogło, że przez taki czas da się ogarnąć jak to działa ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: