13:40
30/5/2022

Ktoś wykradł chińskiej policji materiały na temat więźniów politycznych przebywających w tzw. “obozach re-edukacyjnych”, Ujgurów. I przekazał to do BBC. Są też prezentacje policyjne, instrukcje bezpieczeństwa i zapisy rozmów.

Przy okazji, jeśli macie kamery CCTV od Hikvision, warto rzucić okiem na ten raport — dlaczego? To stanie się jasne po lekturze raportu.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie działa link do raportu https://t.co/ZgejlWFodC, poprawcie proszę.

    • Link dziala i kieruje do PDFa 5+ MB.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: