21:53
15/5/2012

Z naszych wcześniejszych postów doskonale wiecie, że wielkimi krokami nadchodzi CONFidence — jedna z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu IT w Polsce. Oto najświeższe informacje odnośnie tego, co czeka nas 23-24 maja w Krakowie oraz specjalny konkurs, w którym można wygrać wejściówkę.

CONFidence 2012 – CrackMe

Na stronie konferencji umieszczono pliki związane z CrackMe przygotowanym przez ESET. Zadanie polega na znalezieniu klucza autoryzacyjnego dla własnego imienia i nazwiska. Pierwsze 5 osób, które przyślą poprawne rozwiązanie otrzyma wejściówki na konferencję (lub możliwość przekazania innym osobom).

CONFidence 2012 – X-traction Point

Na konferencji odbędzie się specjalny turniej szpiegowski, poprzedzony serią otwartych warsztatów z lockpickingu, znajomości systemów alarmowych i umiejętności strzeleckich. Po całodziennym treningu zostaną wyłonione drużyny które zmierzą się z prawdziwą instalacją, gdzie głównym zadaniem będzie zinfiltrowanie bunkra, wykradnięcie dokumentów i uwolnienie zakładnika. To wszystko wieczorem w pierwszy dzień konferencji.


X-traction Point Trailer przez proidea

CONFidence 2012 – Agenda

Agenda konferencji jest regularnie uzupełniana. Prelegenci, którzy wystąpią na konferencji to m.in. : John “Captain Crunch” Draper, Gregor Kopf, Gaweł Mikołajczyk, Gareth Hayes, Luiz Eduardo, Zane Lackey, Raoul Chiesa i wielu innych.

Rejestracja

Rejestracja jest wciąż otwarta, do 15 maja wejściówkę można nabyć po niższej cenie. Dodatkowo na hasło “2012-niebezpiecznik” dostajecie 15% rabat :)

Do zobaczenia na CONFidence!

PS. W ramach CONFidence, w piątek 25 maja, Niebezpiecznik będzie prowadził 3h warsztaty z “Social Engineeringu” (koszt: 300 PLN). Link do zapisów TUTAJliczba miejsc ograniczona! Jeśli jesteście chętni i chcecie sobie “zaklepać” miejsce już teraz, to dajcie znać e-mailem, wpisując w polu temat słowo “rezerwacja”. Decyduje kolejność zgłoszeń :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. I takie szkolenie jest bardzo ciekawe :)
  Nie wymaga szerokiej wiedzy z IT a będzie bardzo przydatne

 2. Brzmi konkretnie.

 3. a na jaki adres trzeba wysłać rozwiązanie ?

 4. jaka aplikakacja hakujecie exe?? HEX EDITOR pokazuje tylko szyfrowanie md5

 5. szyfrowanie md5… ciekawe ….

 6. i tak wygrają znajomi znajomych :P po co się wysilać :D Pozdrawiam Pana Aleksandra (haha)

 7. filmik niby fajny, ale…
  no wlasnie – dziewczyna nie uzywa napinacza do otwierania drzwi ;) i pisze na klawiatorze bez uzywania entera – no chyba ze pisze tak szybko

 8. CrackMe było mile, nie za trudne nie za łatwe. Dziękuje jego twórcom za mila zabawę i mam nadzieje ze na samo CONfidence tez coś przygotowali ^^
  Nawet jeśli się spóźniłam z rozwiązaniem, to nie był to czas stracony :)
  Tak wiec polecam wszystkim którzy się jeszcze wahaja czy robić. Podpowiem ze nie było żadnych elementów brutforcowania, wystarczy analiza.
  pozdrawiam ^^

  hasherezade
  XYBleOmnMagSEebAnDFXaUOF

 9. Zaiste przyjemne crackme, choć był taki moment że prawie dałem sobie spokój… Ale frajda była jak w koncu ujrzałem Congratulations :) CiekaWe czy jeszcze zostały jakieś wejściówki… BartOwl / ZNBOFIMHJgjYBnolMHUWBUHn

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: