13:37
15/8/2014

Jedna z ciekawszych prezentacji z tegorocznego BlackHata. Jak za pomocą algorytmów analizujących obraz można z kilku (a nawet kilkudziesięciu) metrów odgadnąć jaki PIN wpisuje ofiara, która odblokowuje swój telefon/tablet.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A za pomocą normalnego aparatu z odległości kilometra. bosze….

    • Tak, ale robienie zdjęcia jak ktoś wpisuje kod, jest podejrzane. Zwykłe patrzenie się – nie.

  2. Hmm, a na szkoleniu z ochrony danych mówili, że jak ktoś hasła wpisuje, to z kultury osobistej należy się odwrócić, a gdy ktoś kultury osobistej nie ma, to ten co hasło wpisuje powinien przeprosić osobę, która się patrzy :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: