11:13
16/8/2021

Informacje o wycieku pojawiły się na pewnym forum, na którym za dostęp do danych aż 100 milionów osób włamywacz domaga się 6 bitcoinów.

Jak informuje Jeremy, włamywacz miał dostać się do danych przez błąd konfiguracji bramki GPRS używanej do “testów”, ale połączonej z siecią wewnętrzną T-Mobile.

100 milionów użytkowników to spooooro, ale póki co nic nie wskazuje na to, że wyciek będzie dotyczył także polskich użytkowników sieci T-Mobile.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To nie tyczy się tylko klientów z US przypadkiem?

  2. Grubo…

  3. Nagle dzisiaj 7 telefonów do mojej matki zaczęło wydzwaniać. Rozmawia się jak z botem. Numer z Kielc, program szczepień z pomorskiego, a pytają się o zachodniopomorskie. Niestety rozmowy nie nagrałem, ale jak powiedziałem “RODO” i “kary” to było do widzenia.

    • Potwierdzam, od 23 sierpnia zaczalem otrzymywac polaczenia z Kielc, najpierw panele fotowoltaiczne, teraz na temat szczepien. Numery od razu zablokowalem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: