10:33
9/5/2011

Amerykańska telewizja FOX transmitująca teleturniej X-Factor poinformowała, że odnotowała włamanie na swoje serwery. W wyniku włamania w ręce atakujących mogła wpaść baza danych uczestników X-Factor, zawierająca imię, nazwisko, adres e-mail, wiek, płeć oraz opcjonalnie numer telefonu. Stacja telewizyjna rozpoczęła współpracę z FBI i ostrzega uczestników X-Factor przed ewentualnymi e-mailami wyłudzjącymi na podstawie wykradzionych danych inne informacje takie jak np. numery kart kredytowych. Wykradziona baza została wrzucona na thepiratebay.org.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. awaria poczty na yahoo.com, nic nie można odebrać ani wysłać

  2. […] którzy niedawno wykradli z serwerów telewizji FOX bazę uczestników programu X-Factor uderzają ponownie. Tym razem opublikowali bazę z danymi pracowników telewizji […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: