17:30
24/5/2013

Tak twierdzi niejaki Reckz0r, który wystawia ponad 6GB archiwum loginów i haseł użytkowników Xbox Live (link obecnie nie działa), oraz ponad 4500+ przykładowych danych… niestety tych wiarygodność nie została potwierdzona. Mamy nadzieję, że nie ma Was na tej liście. Aktualizacja: wszystko wskazuje na to, że to fałszywa lista.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ten wyciek to dla uczczenia zapowiedzi Xbox One???

 2. Trochę to podejrzane – te maile na pastebinie wyglądają jak z jakiejś taniej spamlisty…
  Sprawdziłem jeden zestaw z ciekawości – komunikat o nieistniejącym koncie Microsoft.
  Buuuuujda.

 3. link obecnie działa

 4. no dodbra mówisz o całym dumpi, ten nie bangla :)

 5. Co za bzdury, ta domena nie działa od dawna, link ze starego wycieku, dane ze starego wycieku a reckzor to znany ściemniacz.

 6. Wystarczy spojrzeć na tego pastebina, przecież to są robione na szybko randomowe emaile, np. wers 11158 nazwa”n” hasło “m” proszę was przecież to są jakieś żarty, sprawdziłem kilka losowych kont i żadne nie działa :)

 7. FAKE

 8. fake

 9. Może myślał ze jakiś mistrzu się napaili na tą listę jak młody dzik na żołędzie i kupi jeszcze

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: