15:37
18/9/2014

* Yahoo vs PRISM

Firma broniła się w sądzie przed dołączeniem do PRISM-u. Przegrała i w pewnym momencie grożono jej karą 250 000 USD za każdy dzień zwłoki

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. NSA tworzy terror zamiast go zwalczać.
  A tak właściwie to lecę po alu czapkę

 2. Trzeba nagonic temat tapet siatkowych, lub farb z nano do maskowania fal, tak zeby szybko produkowali i zeby szybko byla konkurencja i zeby tanialo, a na deser dodam urzadzenie do rozbrajania ukrytej w tychze elektroniki demaskujacej. Od taki pomyslik gratis dla ambitnych :)

 3. Plusik dla Yahoo za to. Szkoda, że to kropla w morzu, która i tak się “rozpuściła”.

 4. Nazi-USA w pełnej krasie … temat Hitlerowskich Niemiec pasuje do USA jak “ulał” :D
  W końcu to USA przyjęło pod swoje skrzydła większość naukowców z nazistowskich niemiec ,gdyby nie oni to ZSRR świętowałoby wszystkie większe osiągnięcia w powojennej historii :D

 5. Czytałem że te kary miały być dodatkowo w każdym dniu podwajane.
  http://www.zdnet.com/u-s-government-to-yahoo-comply-with-prism-or-well-make-sure-you-go-bankrupt-7000033730/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: