15:37
18/9/2014

* Yahoo vs PRISM

Firma broniła się w sądzie przed dołączeniem do PRISM-u. Przegrała i w pewnym momencie grożono jej karą 250 000 USD za każdy dzień zwłoki

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. NSA tworzy terror zamiast go zwalczać.
  A tak właściwie to lecę po alu czapkę

 2. Trzeba nagonic temat tapet siatkowych, lub farb z nano do maskowania fal, tak zeby szybko produkowali i zeby szybko byla konkurencja i zeby tanialo, a na deser dodam urzadzenie do rozbrajania ukrytej w tychze elektroniki demaskujacej. Od taki pomyslik gratis dla ambitnych :)

 3. Plusik dla Yahoo za to. Szkoda, że to kropla w morzu, która i tak się “rozpuściła”.

 4. Nazi-USA w pełnej krasie … temat Hitlerowskich Niemiec pasuje do USA jak “ulał” :D
  W końcu to USA przyjęło pod swoje skrzydła większość naukowców z nazistowskich niemiec ,gdyby nie oni to ZSRR świętowałoby wszystkie większe osiągnięcia w powojennej historii :D

 5. Czytałem że te kary miały być dodatkowo w każdym dniu podwajane.
  http://www.zdnet.com/u-s-government-to-yahoo-comply-with-prism-or-well-make-sure-you-go-bankrupt-7000033730/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: