10:47
3/8/2011

bo był podobny do “przestępcy”. Błąd systemu rozpoznawania twarzy.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A oddali? Zresztą powinni się wstrzymać ze wprowadzaniem takich systemów dopóki nie będą w 100% skuteczne.

  2. Niech mnie ktoś poprawi, bo może źle przeczytałem: ten ich genialny system skanuje zdjęcia, oznacza punkty charakterystyczne a potem porównuje z innymi zdjęciami w bazie (na razie wsio ok..). Następnie PRACOWNIK dostaje do porównania te 2 fotografie i to on decyduje o zawieszeniu prawka i zgłoszeniu sprawy na policję.

    No to jakim qwa cudem im się tyle błędów udaje zrobić ? Wina leży pomiędzy krzesłem a monitorem ? ;)

  3. “They help authorities verify a person’s claimed identity and track down people who have multiple licenses under different aliases, such as underage people wanting to buy alcohol”
    Znaczy sie co, dzieciaki bez problemu biora z urzedu lewe prawka tylko po to, zeby mogly sobie kupic alkohol? I dopiero po X czasu im je uniewazniaja?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: