8:45
17/11/2015

Kolejna informacja dotycząca terrorystów z ISIS przetacza się przez internet. Serwis newsbtc.com przeprowadził wywiad z członkiem grupy Ghost Security Group. Przepytywany twierdzi, że namierzył kilka adresów Bitcoinowych wykorzystywanych przez ISIS do pozyskiwania funduszy — na jednym z nich ma znajdować się równowartość 3 milionów dolarów. Niestety, serwis nie przedstawia żadnych dowodów na poparcie tych tez. Brak blockchaina. 

Członek GhostSecu ujawnił, że jego grupa aktywnie namierza strony ISIS-u w Darknecie i je “unieszkodliwia”, utrudniając tym samym finansowanie terrorystów. Tu też dowodów brak. Chętnych do pomocy GhostSec zaprasza na stronę ReportOnlineTerrorism.com.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Trzeba odciąć ich od kasy, to może się wykończą…

  • Dobrze piszesz. Ja również uważam że USA przesadza z terroryzowaniem, zabijaniem Syryjczyków i należy ich odciąć o kasy.
   Gdyby to Francja dokonywała nalotów na twoją rodzinę – na pewno szukałbyś zemsty.
   Stąd agresja z strony Syryjczyków jest jak najbardziej uzasadniona.

 2. fejk
  pierwsze info bylo na sputniknews.com a to taki supereksper/fakt/aszdziennik. Na cnbc tez gadali jak ich odciąć od finansowania i podali bitcoina bo sie wpisuje w nielegalne dzialalności

 3. @ewolutions
  Wzmożone działania lotnicze FR na tamtych terenach pojawiły się ostatnio mocno po zamachach, zauważ że to oni teraz szukają zemsty. Nie mówiąc już o tym, co zrobili choćby Amerykanie w obliczu WTC

  • Agresja nie rodzi się z niczego.
   Gdyby Francja pierwsza nie zaatakowała Syrii nie było by żadnego tematu.
   To Francuscy politycy i tylko oni odpowiadają za śmierć własnych rodaków.

   Nic nie tłumaczy WALKĘ Z SYRYJSKIMI PARTYZANTAMI ISIS gdy giną niewinni obywatele.
   W obozach szkoleniowym ISIS przebywają: cywile, sprzątaczki, lekarze, pielęgniarki, dzieci – osoby niosące bezinteresowną pomoc.

   Za atak na WTC nie odpowiada ISIS – zamachu dokonali amerykańscy obywatele.

   W Polsce co roku dochodzi do kilkunastu gwałtów , to znaczy że profilaktycznie każdego meżczynę należy pozbawić przyrodzenia ?

  • @ewolutions kobiety tez moga dokonywac gwaltow, szaloneczku ;-)

  • @San_Bergo
   opowiedz mi więcej o swoim doświadczeniu w byciu “zgwałconym” mężczyzną ;-)

   Do różnych sytuacji dochodzi w życiu wiec nie pozostaje nic innego jak tylko uruchomić wyobraźnie.

 4. Czy wiecie co zdarzy się w przyszłości? Piszecie tak jak TVN czy RMF24 :P
  “…na jednym z nich ma znajdować się równowartość 3 milionów dolarów….”
  Moim skromnym zdaniem:
  “…na jednym z nich prawdopodobnie znajduje się równowartość 3 milionów dolarów….”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: