9:29
20/4/2018

Na InfoShare występujemy już 11 lat. Obserwowaliśmy jak z niewielkiej imprezy na uczelni wyrosła potężna konferencja i nie boimy się napisać, że jest to największe wydarzenie w Polsce w jakim co roku (i z przyjemnością!) Niebezpiecznik bierze aktywny udział. W tym roku też się pojawimy i będzie nas więcej niż dotychczas. Oprócz wysłuchania wykładu Piotrka i Mateusza będziecie nas mogli spotkać na niebezpiecznikowym stoisku, potem drugiego dnia InfoShare na specjalnej edycji 3h wykładu pt. “Jak nie dać się zhackować?” a dzień później na 2 dniowych warsztatach z hackowania webaplikacji . Ale po kolei.

Zgadnijcie z czyjego wykładu pochodzi to zdjęcie ;)

Zgadnijcie z czyjego wykładu pochodzi to zdjęcie ;)

InfoShare 2018

Konferencja w tym roku odbędzie się 22-23 maja w AmberExpo i kładzie nacisk na tematykę okołoprogramistyczną. Z 7 ścieżek tematycznych, aż 3 scieżki będą techniczne, a dzień przed konferencją można wziąć udział w jednodniowych warsztatach m.in z programowania w C++.

Gdybyście natomiast chcieli wziąć udział w 2-dniowych warsztatach z bezpieczeństwa webaplikacji prowadzonych przez Niebezpiecznik, to zapraszamy do nas na 24-25 maja, czyli zaraz po konferencji. Poprowadzimy wtedy w Gdańsku nasze bestsellerowe szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji (zostało jeszcze tylko 5 wolnych miejsc, a do 1 maja można zarejestrować się po niższej cenie).

Niebezpiecznikowe szkolenie “Atakowanie i Ochrona Webaplikacji” 2 dni ostrego hackowania, spora dawka wiedzy i praktyczne doświadczenie wielu narzędzi pomagających zabezpieczyć współczesne webaplikacje. Aż 80% czasu szkolenia to praktyczne laby w odpowiednio przygotowanym środowisku. Zobaczcie co o szkoleniu mówią uczestnicy ostatnich terminów i zapiszcie się na gdański (lub inny ;) termin wypełniając ten formularz.

Co w programie konferencji?

Jednym słowem, dużo dobra. W agendzie ścieżek technicznych InfoShare pojawi się blockchain, fintech, medtech, Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo i technologie cloudowe, a prelekcje wygłoszą m.in.

  Paul Bakaus (Google),
  Mateusz Biliński (Niebezpiecznik.pl),
  Scott Helme (Report-URI),
  Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl),
  Zoe Rose (Baringa Partners),
  Zbigniew Wojna (Tensorflight)
  Filip Wolski (Open AI).

Jeśli w tym roku w przeddzień konferencji nie pojawi się cyberbomba (tak jak rok temu WannaCry), to Piotrek obiecał nie zmieniać prezentacji na ostatnią chwilę i wygłosić obiecaną prelekcję o hackowaniu prawników. Mateusz natomiast opowie o tym jak AI zawodzi i jaki to ma wpływ na (cyber)bezpieczeństwo.

Ale InfoShare (i to w nim jest super) to nie tylko hardkorowe tematy techniczne. To także także spora dawka wiedzy z zakresu marketing automation, mediów społecznościowych i content marketingu. W tej części konferencji wystąpią m.in. Ewa Wysocka, Rahim Blak, Jakub Cyran, Janina Bąk i Kamil Kozieł oraz sporo gości z zagranicy.

Z pełną agendą zapoznacie się tutaj.

Fotka z zeszłorocznego wykładu Piotrka na Infoshare

Fotka z zeszłorocznego wykładu Piotrka na Infoshare

Poza scenami także będzie się sporo dziać. InfoShare prowadzi Startup Contest do którego zgłosiło się 493 firm z 46 krajów, z których najlepsza 20-tka zaprezentuje się w ramach Startup Stage na której poruszone zostaną także takie tematy jak growth hacking, finansowanie i rynki venture. Bo InfoShare ma także misję łączenia startupów z inwestorami. Na konferencji odbędzie się tzw. Speed Dating.

Zarejestruj się na InfoShare z 10% rabatem!

Ponieważ Niebezpiecznik jest partnerem konferencji, przemili organizatorzy przygotowali specjalnie dla Was 10% kod zniżkowy:

iS18_niebezpiecznik

Podajcie go podczas rejestracji, a cena z przystępnej stanie się jeszcze bardziej przystępną :)

Przybij piątkę z Niebezpiecznikiem

Dla tych, którzy będą na InfoShare 2018 mamy dobrą wiadomość. W tym roku odwiedzimy Infoshare mocniejszą ekipą, z własnym stoiskiem. Jeśli więc wybieracie się na konferencje, nie zapomnijcie zahaczyć o naszą niebezpieczną jamę. Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji i live-hackingu, a do zgarnięcia będzie trochę gadżetów :)

Nasze stoisko na konferencji SECURE 2016

Nasze konferencyjne stoisko

Po pierwszym dniu konferencji jak zwykle odbędzie się kultowe afterparty. W tym roku zagra na nim Organek. Natomiast po drugim dniu…

Po InfoShare zapraszamy na nasz wykład “Jak nie dać się zhackować?”

Piotrek przez ostatnie 10 lat występów na InfoShare zwracał uwagę na różne problemy związane z bezpieczeństwem i przekazywał szereg rad (tutaj możecie zobaczyć jego występ z zeszłorocznego InfoShare) Co więcej, w ramach Niebezpiecznika od 10 lat codziennie śledzimy poczynania polskich i zagranicznych przestępców oraz ataki, jakimi starają się oni zaszkodzić Polakom. Na tej podstawie opracowaliśmy zestaw autorskich porad podnoszących bezpieczeństwo każdego, kto na co dzień pracuje z komputerem, smartfonem i internetem. Niezależnie od tego czy klepie firmowe faktury, czy kupuje buty w internecie.

Do tej pory tę wiedzę do tej pory przekazywaliśmy tylko firmom w ramach zamkniętych spotkań. Ale na początku roku ruszyliśmy z projektem pt. “Jak nie dać się zhackować?” czyli 3h wykładem, pełnym interaktywnych pokazów i ataków na żywo.

Z naszego wykładu dowiesz się jak poprawnie zabezpieczyć swoje dane przed hackerami i jak bezpiecznie używać internetu do bankowości oraz zakupów online. Pokażemy Ci najpopularniejsze ataki, jakie czyhają na Polaków i nauczymy Cię jak się przed nimi ochronić. Wiedzę przekazujemy z humorem i językiem który zrozumie każdy. Twoi rodzice i nietechniczni znajomi również, dlatego weź ich ze sobą! Serio!

Gwarantujemy, że w trakcie wykładu szczęka opadnie Ci nie raz do podłogi, a po 3 godzinach z nami wyjdziesz jako zupełnie inna, bezpieczniejsza osoba :) Ale nie musisz nam wierzyć — po prostu przeczytaj opinie uczestników tego wykładu z jego poprzednich edycji w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy i Wrocławiu. Aby zarezerwować dla siebie miejsce na wykładzie, kliknij na poniższy przycisk:

Podsumowując, w środku maja będziemy mieli bardzo aktywny tydzień w Gdańsku. Do zobaczenia, na konferencji Infoshare (na prelekcjach Mateusza i Piotrka oraz na stoisku) a także po konferencji na naszym wykładzie “Jak nie dać się zhackować” i naszym szkoleniu “Atakowanie i Ochrona Webaplikacji“.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. > “InfoShare (i to w nim jest super) to nie tylko hardkorowe tematy techniczne. To także także spora dawka wiedzy z zakresu marketing automation, mediów społecznościowych i content marketingu.”

  A co w tym jest super, że tak spytam? Bo dla mnie to zapychacze i to wcale nie jest super.

 2. O na to czekałem. Pewnie przyjdę posłuchać.

 3. @Monter
  Gdyby były hardkorowe tematy techniczne to frekwencja byłaby zerowa, bo hardkorowe tematy techniczne są po prostu nudne. Długie, szczegółowe analizy, dogłębne omówienie budowy lub działania danej technologii nie jest ciekawe to raz, a dwa nie da się zagłębić wiedzy w danej dziedzinie w większym stopniu nawet na całodniowym wykładzie. :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: