11:23
3/10/2017

Konferencja Security PWNing pojawiła się rok temu, jako event organizowany przez PWN pod ścisłym nadzorem Gynvaela. I jak do tej pory, była to jedna z nielicznych konferencji, gdzie na scenie pojawiały się supertechniczne tematy. Dlatego miło nam jest zaprosić Was na jej kolejną edycję, która odbędzie się 6-7 listopada w Warszawie, tym bardziej, że organizatorzy przekazali nam kod 20Niebezpiecznik, który pozwoli Wam zarejestrować się z 20% rabatem.

Tak o konferencji mówi jej pomysłodawca, Gynvael Coldwind, znany programista i pasjonat z zamiłowaniem do bezpieczeństwa komputerowego oraz niskopoziomowych aspektów informatyki, a jednocześnie kapitan i współzałożyciel zespołu Dragon Sector, pracujący obecnie w Google jako Senior Software Engineer/Information Security Engineer.

Chcę aby Security PWNing była konferencją w której sam chętnie uczestniczę” – mówi Gynvael Coldwind – „bardzo techniczne prelekcje prezentujące najnowsze wyniki badań prowadzone przez światowej klasy researcherów przemieszane z lżejszymi, ale nadal merytorycznymi tematami związanymi z rzeczywistymi pentestami czy red/blue teamingiem; do tego do poczytania towarzysząca publikacja i zawody security CTF organizowane przez topową drużynę. Cała konferencja powinna przekazać solidną dawkę informacji, dać możliwość poznania ludzi z branży, ale przede inspirować – szczególnie, że jako środowisko związane z bezpieczeństwem IT mamy jeszcze bardzo wiele do zrobienia.

Poza Gynem, na scenie pojawią się m.in. Marcin Noga, który opowie o ryzykach zawiązanych z wykorzystywaniem w swoich aplikacjach komponentów stron trzecich, a także Mateusz Jurczyk, pracujący na co dzień w Google w zespole Project Zero, który przybliży uczestnikom konferencji problematykę automatycznego wykrywania błędów ujawnienia pamięci jądra w systemach Windows i Linux. Pełną agendę znajdziecie tutaj.

Dodatkowe atrakcje

Na konferencji pojawi się Fundacja Promocji Retroinformatyki “Dawne Komputery i Gry“, która przygotuje dla sprzęt, w pełni interaktywny: konsole i komputery przeznaczone do swobodnego korzystania (przede wszystkim grania :).

Będzie także można spróbować swych sił w konkursie mini CTF w którym wszystkie zadania związane będą z problematyką security/hackingiem. Za stronę merytoryczną rywalizacji odpowiada polska drużyna P4, czyli piąty zespół w globalnym rankingu na sezon 2016.

Lista atrakcji nie jest jeszcze zamknięta. Jeśli czujecie, że Wy lub Wasza firma mogłaby zrobić coś ciekawego w ramach konferencji, zapraszamy do kontaktu z Małgorzatą Matejek z PWN, która odpowiada za organizację konferencji.

Niebezpiecznik będzie miał swoją prelekcję :)

My będziemy aktywnie brali udział w konferencji, realizując na niej prelekcję, w ramach której Piotr Konieczny opowie o …hackowaniu prawników, przede wszystkim udzielając porad jak wykonywać (nie)zamówione testy penetracyjne, tak aby nie paść ofiarą wymiaru sprawiedliwości. Przedstawionych zostanie kilka ciekawych problemów prawno-technicznych, na jakie natknął się zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik.pl podczas realizacji pentestów. Dodatkowo, część prelekcji poświęcona zostanie wybranym, najbardziej interesującym groźbom prawnym kierowanym do redakcji Niebezpiecznika i tego, jak sobie z nimi poradziliśmy, chroniąc OPSEC redaktorów i informatorów.

Zarejestruj się z rabatem

Aby zarejestrować się na konferencję, wypełnijcie ten formularz. Cena jest atrakcyjna, bo tylko 999 PLN netto. Ale możecie ją zhackować o 20%, korzystając z kodu: 20Niebezpiecznik, jeśli tylko podacie go podczas rejestracji. Uwaga! Rabat ważny jest tylko do 10 października31 października (ponieważ wciąż rejestrujecie się z tym kodem, organizatorzy przedłużyli jego ważność :).

A jak już będziecie na miejscu, przyjdźcie do nas przybić piątkę.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Na stronie mówią, że to listopad ;)

  2. Podałem kod “100Niebezpiecznik” i jadę za darmoszkę.

    • ja podałem 120Niebezpiecznik, nawet mi dopłacają!

    • ja podałem -20Niebezpiecznik i to chyba kod vip bo zapłaciłem więcej

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: