11:23
3/10/2017

Konferencja Security PWNing pojawiła się rok temu, jako event organizowany przez PWN pod ścisłym nadzorem Gynvaela. I jak do tej pory, była to jedna z nielicznych konferencji, gdzie na scenie pojawiały się supertechniczne tematy. Dlatego miło nam jest zaprosić Was na jej kolejną edycję, która odbędzie się 6-7 listopada w Warszawie, tym bardziej, że organizatorzy przekazali nam kod 20Niebezpiecznik, który pozwoli Wam zarejestrować się z 20% rabatem.

Tak o konferencji mówi jej pomysłodawca, Gynvael Coldwind, znany programista i pasjonat z zamiłowaniem do bezpieczeństwa komputerowego oraz niskopoziomowych aspektów informatyki, a jednocześnie kapitan i współzałożyciel zespołu Dragon Sector, pracujący obecnie w Google jako Senior Software Engineer/Information Security Engineer.

Chcę aby Security PWNing była konferencją w której sam chętnie uczestniczę” – mówi Gynvael Coldwind – „bardzo techniczne prelekcje prezentujące najnowsze wyniki badań prowadzone przez światowej klasy researcherów przemieszane z lżejszymi, ale nadal merytorycznymi tematami związanymi z rzeczywistymi pentestami czy red/blue teamingiem; do tego do poczytania towarzysząca publikacja i zawody security CTF organizowane przez topową drużynę. Cała konferencja powinna przekazać solidną dawkę informacji, dać możliwość poznania ludzi z branży, ale przede inspirować – szczególnie, że jako środowisko związane z bezpieczeństwem IT mamy jeszcze bardzo wiele do zrobienia.

Poza Gynem, na scenie pojawią się m.in. Marcin Noga, który opowie o ryzykach zawiązanych z wykorzystywaniem w swoich aplikacjach komponentów stron trzecich, a także Mateusz Jurczyk, pracujący na co dzień w Google w zespole Project Zero, który przybliży uczestnikom konferencji problematykę automatycznego wykrywania błędów ujawnienia pamięci jądra w systemach Windows i Linux. Pełną agendę znajdziecie tutaj.

Dodatkowe atrakcje

Na konferencji pojawi się Fundacja Promocji Retroinformatyki “Dawne Komputery i Gry“, która przygotuje dla sprzęt, w pełni interaktywny: konsole i komputery przeznaczone do swobodnego korzystania (przede wszystkim grania :).

Będzie także można spróbować swych sił w konkursie mini CTF w którym wszystkie zadania związane będą z problematyką security/hackingiem. Za stronę merytoryczną rywalizacji odpowiada polska drużyna P4, czyli piąty zespół w globalnym rankingu na sezon 2016.

Lista atrakcji nie jest jeszcze zamknięta. Jeśli czujecie, że Wy lub Wasza firma mogłaby zrobić coś ciekawego w ramach konferencji, zapraszamy do kontaktu z Małgorzatą Matejek z PWN, która odpowiada za organizację konferencji.

Niebezpiecznik będzie miał swoją prelekcję :)

My będziemy aktywnie brali udział w konferencji, realizując na niej prelekcję, w ramach której Piotr Konieczny opowie o …hackowaniu prawników, przede wszystkim udzielając porad jak wykonywać (nie)zamówione testy penetracyjne, tak aby nie paść ofiarą wymiaru sprawiedliwości. Przedstawionych zostanie kilka ciekawych problemów prawno-technicznych, na jakie natknął się zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik.pl podczas realizacji pentestów. Dodatkowo, część prelekcji poświęcona zostanie wybranym, najbardziej interesującym groźbom prawnym kierowanym do redakcji Niebezpiecznika i tego, jak sobie z nimi poradziliśmy, chroniąc OPSEC redaktorów i informatorów.

Zarejestruj się z rabatem

Aby zarejestrować się na konferencję, wypełnijcie ten formularz. Cena jest atrakcyjna, bo tylko 999 PLN netto. Ale możecie ją zhackować o 20%, korzystając z kodu: 20Niebezpiecznik, jeśli tylko podacie go podczas rejestracji. Uwaga! Rabat ważny jest tylko do 10 października31 października (ponieważ wciąż rejestrujecie się z tym kodem, organizatorzy przedłużyli jego ważność :).

A jak już będziecie na miejscu, przyjdźcie do nas przybić piątkę.

Przeczytaj także:

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Na stronie mówią, że to listopad ;)

  2. Podałem kod “100Niebezpiecznik” i jadę za darmoszkę.

    • ja podałem 120Niebezpiecznik, nawet mi dopłacają!

    • ja podałem -20Niebezpiecznik i to chyba kod vip bo zapłaciłem więcej

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: