8:16
12/10/2022

Jak bezpiecznie i skutecznie przenieść dane i aplikacje do chmury? Jakie są nowe regulacje dot. cyberbezpieczeństwa? Jak podnieść się po awarii czy ataku? Jak zrealizować cyfrową suwerenność w praktyce? Jak budować bezpieczeństwo w złożonych środowiskach multicloud?

O tym wszystkim będziemy mówić podczas 3 edycji konferencji IDC Cloud & Security 2022 poświęconej efektywnemu i bezpiecznemu zarządzaniu rozwiązaniami chmurowymi w czasach niepewności i zmienności. 

Na spotkanie zarejestrować można się tutaj.

Konferencja odbędzie się na żywo 27 października 2022 roku w Raffles Europejski Warszawa. 

Podczas spotkania przedstawione zostaną dane i trendy oraz omówiona zostanie praktyczna strona trudnych wdrożeń z uwzględnieniem nowych zagrożeń. Dodatkowo gwarantujemy wspaniałą atmosferę, wyśmienite towarzystwo, gorącą kawę i przepyszny lunch z networkingiem. Więcej informacji o prelegentach i programie na stronie wydarzenia IDC Cloud & Security. Zapraszamy do rejestracji już dziś!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. bedziecie w lublinie?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: