12:43
21/9/2020

W tym roku, jak co roku, będziemy na Infoshare.

Tym razem nie powinno być żadnego problemu, aby zmieścić się w sali na wykładzie, bo sala jest wirtualna (to jest moment, w którym śmiejecie się z tego czerstwego żartu).

W tym roku Infoshare 2020 jest w wersji online. Ale to wciąż największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, teraz transmitowana na cały świat z Gdańska. Potrwa 6 dni i odbędzie się w dniach 23-25 i 28-30 września. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy technologiczne, startupy, innowacje, wyzwania biznesu w czasach pandemii.

Na uczestników czeka aż 9 scen tematycznych z prelekcjami na żywo i niespotykane dotąd możliwości networkingu. Bilety można kupować tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. O! Nawet bileciki podstawowe są za całe cebulowe 0 zł :) [curka, nie musisz horować!]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: