12:43
21/9/2020

W tym roku, jak co roku, będziemy na Infoshare.

Tym razem nie powinno być żadnego problemu, aby zmieścić się w sali na wykładzie, bo sala jest wirtualna (to jest moment, w którym śmiejecie się z tego czerstwego żartu).

W tym roku Infoshare 2020 jest w wersji online. Ale to wciąż największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, teraz transmitowana na cały świat z Gdańska. Potrwa 6 dni i odbędzie się w dniach 23-25 i 28-30 września. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy technologiczne, startupy, innowacje, wyzwania biznesu w czasach pandemii.

Na uczestników czeka aż 9 scen tematycznych z prelekcjami na żywo i niespotykane dotąd możliwości networkingu. Bilety można kupować tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. O! Nawet bileciki podstawowe są za całe cebulowe 0 zł :) [curka, nie musisz horować!]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: