10:00
8/5/2017

Niebezpiecznik na Infoshare jest obecny co roku, od 2008. I zawsze tłumnie odwiedzacie naszą prelekcję (kto pamięta ludzki DDoS na schody w sali na Politechnice?). Mamy nadzieję, że i na tegorocznej edycji przyjdziecie nas posłuchać, tym bardziej, że w tym roku podczas Infoshare atrakcji będzie multum. My w Gdańsku będziemy kilkad dni wcześniej, bo przed startem konferencji przeprowadzamy 2 dniowe warsztaty z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Z kodem “infoshare” możecie na nie wejść taniej niż zwykle. Szczegóły poniżej.

Tak wyglądało to w 2011 roku:

Niebezpiecznikowy wykład w 2008 roku na Infoshare w Gdańsku

Niebezpiecznikowy wykład w 2011 roku na Infoshare w Gdańsku

A tak rok temu:

Niebezpiecznikowy wykład w Gdańsku na Infoshare 2016

Niebezpiecznikowy wykład w Gdańsku na Infoshare 2016

Infoshare 2017

Kiedy:
17-19 maja w Gdańsku, trzeci dzień na statku

Kto:
Ponad 30 technicznych prelegentów, w tym specjaliści z Netflixa, Slacka, Amazona, Google’a, czy Niebezpiecznika ;) Wśród prelegentów także 2 Java Championów oraz Docker Maintainer. Generalnie, dużo technicznego mięsa.

Agenda:
Główne grupy tematyczne to Java, DevOps i FrontEnd, ale będzie można posłuchać także o Blockchain czy IT Security. Pełną agendę prelekcji znajdziecie tutaj. Ale poza wykładami są też warsztaty, prowadzone m.in. przez pracowników Google. Nasze sugestie (dotykające tematów “security”) to: “Mastering browser devtools” —
wiedza przydatna każdemu programiście, nie tylko frontu oraz “Docker Networking and you” — jeśli ktoś pracuje z tą technologią.

Po pierwsze, zacznijmy od tego, że konferencja umożliwia darmowy udział każdemu, ale trzeba się zarejestrować na stronie (można to zrobić tylko do 12 maja, więc nie czekajcie, zróbcie to teraz). Darmowa wejściówka nie daje jednak możliwości uczestniczenia w kultowym after-party po pierwszym dniu, gdzie whisky leje się litrami, a branża dobija kuluarowych deali — Infoshare naprawdę sprzyja networkingowi (w tym roku w trakcie aftera wystąpi Fisz Emade). Z darmową wejściówką nie ma też dostępu do części dodatkowych atrakcji dotyczących startupów, rejsu pokonferencyjnego i lunchy.

15% rabatu na wejściówkę

Po drugie, mamy dla Was kod zniżkowy IS_Niebezpiecznik — jeśli użyjecie go podczas zakupu płatnej wejściówki, otrzymacie 15% rabat.

Konkurs: 2 wejściówki “Standard” do zgarnięcia!

Po trzecie, mamy dla Was “2 wejściówki standard” — zadanie jest proste — wyślij na adres infoshare@niebezpiecznik.pl tytuł niebezpiecznikowej prelekcji z 2008 roku. 2 pierwsze poprawne odpowiedzi otrzymają wejściówkę. Już po zabawie.

Niebezpiecznikowe szkolenie przed Infoshare

Po czwarte, my w Gdańsku jesteśmy już od poniedziałku, bo w dniach 15-16 maja (poniedziałek, wtorek) odbywa się nasze bestsellerowe szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Zapraszamy wszystkich programistów i testerów oraz bezpieczników do rejestracji — zostały jeszcze tylko 3 wolne miejsca, a rejestrując się z kodem “infoshare“, otrzymacie 100 PLN rabat. Korzystajcie, nie często realizujemy terminy w Trójmieście :)

Do zobaczenia w Gdańsku! Będziemy mieli ze sobą kilka niebezpiecznikowych gadżetów, więc jeśli spotkacie nas na konferencyjnych korytarzach, nie zapomnijcie przybić piątki! :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zdjęcie w artykule pochodzi z 2011 roku ;)

  2. … napisal koles z trzeciego rzedu. :-)

    • Ja akurat siedzę w pierwszym ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: