17:54
17/10/2017

Październik to miesiąc konferencji. Należy się cieszyć, że tematycznych spotkań pojawia się w Polsce coraz więcej. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział we wszystkich wydarzeniach, czasu by mu nie starczyło. Ale pewnych imprez nie można odpuścić i naszym zdaniem organizowana od 20 lat konferencja SECURE jest jednym z obowiązkowych punktów na konferencyjnej mapie.

SECURE 2017

W tym roku odbędzie się w dniach 24-25 października, a dodatkowo 23.10 oraz 26.10 można zapisać się na towarzyszące konferencji praktyczne warsztaty. Organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do osób decyzyjnych w zakresie bezpieczeństwa ICT w przedsiębiorstwach, administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące programu i prelegentów znajdziecie na stronie secure.edu.pl.

Kod zniżkowy

Konferencja jest już za tydzień, ale jeśli do tej pory nie kupiliście wejściówki, to mamy dla Was dobrą informację. Specjalnie dla czytelników Niebezpiecznika organizatorzy wygenerowali kod upoważniający do 20% rabatu: 20secure2017 (liczba miejsc z kodem jest ograniczona, wiec kto pierwszy, ten lepszy)

Konkurs: napisz artykuł, zgarnij wejściówkę

Mamy też dla Was 1 wejściówkę do zdobycia w konkursie. Aby ją zdobyć należy napisać artykuł na temat exploita na Wi-Fi w iPhonie, który opracował i w szczegółach przedstawił badacz Google (można się wzorować na tym trzyczęściowym artykule i tym newsie). Wejściówkę dostanie autor tekstu, który najrzetelniej, ale równocześnie w zrozumiały sposób, odda istotę błędu i opisze jego specyfikę. Jeśli zastanawiacie się jak głęboko wnikać w temat, albo jak duży ma być artykuł — popatrzcie na to, jak opisaliśmy ostatni atak KRACK. To jest kompromis pomiędzy wiedzą, długością i złożonością tekstu, jakiego szukamy.

Artykuły w formie plików txt z osobno załączonymi grafikami podsyłajcie na adres secure@niebezpiecznik.pl.

Do zobacznia za tydzień w Warszawie!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czy komuś sufit się nie spadł na głowę z tymi cenami na wejście.
    No przecież każdy porządny admin te rzeczy ogarnia co jest w agendzie a żeby dowiedzieć się co nowego mają produkcji. No cóż dalej szkolenia są drogie i będą…

    • No cóż, taka prawda, że głównie za konferencje płacą firmy, wysyłając swoich pracowników. I na tym głównie “jadą” organizatorzy.

  2. W rzeczy samej.

  3. Niestety ale agenda nie urzeka

  4. Szkoda, że nie ma zniżki studenckiej takiej jak na Confidence/Plnog.

  5. Cena-kosmos. Biorąc pod uwagę niski stosunek ceny do jakości (agendy) zastanawiam się jak niska będzie frekwencja na tym evencie

  6. No coz cena chyba tylko dla korporacji bo jako informatyk z 10osbowej firmy nie mam co liczyc na taka dotacje na szkolenie ze strony pracodawcy…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: