14:53
21/3/2017

Zapraszamy was do udziału w konferencji Security United, podczas której, drugiego dnia wygłosimy wykład pt. Wpadki Cyberprzestępców.

Kiedy, gdzie?

Konferencja Security United odbywa się 5-6 kwietnia, po raz pierwszy i w dość niecodziennym, sprzyjającym wyciszeniu (albo wręcz przeciwnie ;) miejscu, bo w hotelu Bonifacio SPA & Sport Resort w Sochocinie. Hotel znajduje się w odległości 70 km od Warszawy.

Dla czytelników Niebezpiecznika mamy miła niespodziankę: 50% rabat na wejściówkę z kodem “niebezpiecznik” (czyli 645PLN netto za 2 dni, w czym zawiera się wyżywienie i nocleg). Kod wpiszcie w uwagach. Rejestrować możecie się tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Cena reklamowana na niebezpieczniku nie zawiera VAT.

  2. Nie chcę wyjść na buca, ale cena jest za niska zarówno do wrzucenia tego w koszty, jak i posiadania świadomości, że organizacja będzie na wysokim poziomie…

    • Tomek, już za późno ;) tak samo ważne i merytoryczne treści jak w moim komentarzu.

  3. Jeżeli w cenie też jest sauna i basen to wchodzę w to ;] a tak serio to można gdzieś sprawdzić ile osób się zapisało?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: