14:53
21/3/2017

Zapraszamy was do udziału w konferencji Security United, podczas której, drugiego dnia wygłosimy wykład pt. Wpadki Cyberprzestępców.

Kiedy, gdzie?

Konferencja Security United odbywa się 5-6 kwietnia, po raz pierwszy i w dość niecodziennym, sprzyjającym wyciszeniu (albo wręcz przeciwnie ;) miejscu, bo w hotelu Bonifacio SPA & Sport Resort w Sochocinie. Hotel znajduje się w odległości 70 km od Warszawy.

Dla czytelników Niebezpiecznika mamy miła niespodziankę: 50% rabat na wejściówkę z kodem “niebezpiecznik” (czyli 645PLN netto za 2 dni, w czym zawiera się wyżywienie i nocleg). Kod wpiszcie w uwagach. Rejestrować możecie się tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Cena reklamowana na niebezpieczniku nie zawiera VAT.

  2. Nie chcę wyjść na buca, ale cena jest za niska zarówno do wrzucenia tego w koszty, jak i posiadania świadomości, że organizacja będzie na wysokim poziomie…

    • Tomek, już za późno ;) tak samo ważne i merytoryczne treści jak w moim komentarzu.

  3. Jeżeli w cenie też jest sauna i basen to wchodzę w to ;] a tak serio to można gdzieś sprawdzić ile osób się zapisało?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: