8:21
18/9/2017

25-26 września 2017 zapraszamy do Krakowa na jedną z największych i najważniejszych konferencji dotyczących rynku ICT w Polsce — PLNOG19. Będzie o IoT, security, IoT bez security, ransomware, cloudzie, routingu, open networkingu, badaniach kosmicznych, a nawet blockchainie i cyfrowych walutach (wraz z usługą pocieszania tych, którzy zainwestowali i teraz płaczą nad tym, że im spadło). Niebezpiecznik został patronem medialnym wydarzenia, a w trakcie konferencji będziecie mieli także okazję wysłuchać naszego wykładu.

(BTW: to zdjęcie to nie fotomontaż!)

Daj się ponieść do gwiazd!

Dziewiętnasta edycja PLNOG-a odbędzie się w krakowskim Hotelu Galaxy, a jej motywem przewodnim jest kosmos. Warto przygotować się na wrażenia nie z tej Ziemi, bo Rada Programowa już raz udowodniła, że lubi realizować niestandardowe pomysły. Konferencja odbywa się dwa razy w roku i każdorazowo przyciąga około 800 uczestników, a wśród nich dyrektorów, kierowników działów IT, architektów IT, inżynierów oraz administratorów sieci.

Podczas najbliższej edycji wystąpią m.in.:

– Mirosław Hermaszewski – Pierwszy Polak, który odbył podróż w kosmos
– Robert Ślaski – Przełączniki w wydaniu otwartym – po co Open Networking
– Marcin Motylski – Zastosowanie globalnej Chmury Obliczeniowej i budowa
własnej w oparciu o dostępną kontynentalną infrastrukturę
– Prof. Witold Mozgawa – Krzywe o stałej szerokości
– Mariusz Dalewski – Ransomware na serwerach
– Marcin Stolarski – Realizacja łączności w polskich satelitach Brite
– Piotr Gruszczyński – Znów o IoT, ale tym poza domem
– Adam Haertle – Opsec i wpadki
– Piotr Konieczny – Case studies z ataków na Polskie firmy, czyli o tym jak łatwo jest dziś kraść miliony złotych 1 e-mailem

A to zaledwie fragment agendy przygotowanej przez specjalistów dla specjalistów! Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 20% zniżki — wystarczy podczas rejestracji podać kod admin123.

Więcej informacji o PLNOG19 można znaleźć na Facebooku i Twitterze, a żeby przekonać się, jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.

PS. Jeśli będziesz na konferencji nie zapomnij odwiedzić naszego stoiska! Mamy dla Was kilka atrakcji :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “admin123”? Ciekawe jaka będzie zniżka na “dupa.1″…

  • “dupa.1” jak “dupa.1” – bardziej mnie zastanawia “dupa.8”:D

  • Jest zniżka na to hasło, ale tylko w salonach masażu.

 2. Skąd macie maje hasło: admin123 ?

 3. “Mamy dla Was kilka atrakcji :)” – już to widzę, zagadacie ludzi a później wyciągniecie ananasa spod stołu ;)

 4. Wszystko spoko, ale 1,2k za bilet na tego typu event? To nawet nie jest lekkie przegiecie – to mega przegiecie.
  A szkoda, bo daleko nie mam do Krakowa.

  • I do tego netto!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: