10:32
21/9/2018

Konferencja SECURE ma swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa IT. Jeśli chcecie się na nią wybrać to mamy dla was zniżki!

Tegoroczna, 22. edycja międzynarodowej konferencji SECURE odbędzie się w dniach 23-24 października w Airport Hotel Okęcie przy ul. KOR 24 w Warszawie. Dodatkowo w przeddzień wydarzenia (22.10) można zapisać się na towarzyszące konferencji praktyczne warsztaty.

Wśród tegorocznych prelegentów są m.in. Fernando Diaz z VirusTotal, który opowie o złośliwym oprogramowaniu w systemach Android, Inbar Raz z prelekcją o wyzwaniach współczesnej motoryzacji w aspekcie cyberbezpieczeństwa, jak również Jarosław Sordyl z CERT PSE, który przedstawi uczestnikom w jaki sposób i przed czym musi się bronić polski przemysł. SECURE 2018 to także tematy związane z tematyką sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa danych, światem Big Data, oraz IoT.

Kodzik na rabacik

Jeżeli jeszcze nie kupiliście wejściówki, to mamy dla Was specjalny kod rabatowy spryciarz_15 upoważniający do 15% zniżki. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się spieszyć z rejestracją. Organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do osób decyzyjnych w zakresie bezpieczeństwa ICT w przedsiębiorstwach, administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny. Szczegółowa agenda i link do rejestracji na stronie www.secure.edu.pl.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: