16:12
29/10/2021

Końcówka roku to czas konferencji. Zapraszamy na The Hack Summit, jedną z czołowych, polskich konferencji poświęconych tematyce IT security, której jesteśmy patronem. Krótko o edycji 2021:

  • Szeroka tematyka podzielona na 13 ścieżek tematycznych: od ataku i obrony, poprzez bezpieczeństwo rozwoju oprogramowania, aż po prywatność, ryzyko i zapewnienie zgodności
  • Piątek, 5.11, online lub onsite (afterparty w Warszawie) i VoD z dostępem kiedy chcesz (obejmuje specjalnie przygotowane wcześniej prelekcje oraz nagrania z części wykładów na żywo)
  • Ponad 120 najlepszych prelegentów z Polski i zagranicy
  • Sesje Q&A i panele dyskusyjne z prelegentami w dniu konferencji transmitowane na żywo
  • IT Sec Expo z najciekawszymi ofertami pracy oraz produktów i usług z obszaru IT security w Polsce

 

Zapraszamy do rejestracji ze specjalnym, 10% kodem zniżkowym NIEBEZPIECZNIK, który obowiązuje na na pakiety PRO. Link do rejestracji tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: