16:28
15/10/2013

Taki pomysł.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dużo ludzi używa truecrypta, warto wesprzeć taki audyt.

 2. dobry pomysł, wspieram.

 3. Fajnie, zastanawiałem się czy znajdzie się ktoś na tyle chętny i wytrwały. Czy Niebezpiecznik też wspiera tę inicjatywę?

 4. Wsparłem finansowo. Jakies firmy powinny rowniez wesprzec ten projekt – takie narzedzie za darmo to az dziwne. Na necie było sporo spekulacji na temat tego ze TC jest finansowany przez CIA i ze ma backdoora (wersja 5.x bodajze miala taki “feature” – uniwersalne haslo do odszyfrowania). Czułbym się lepiej z pewnością ze nie ma tam takich rzeczy.

  I od dziś sam kompiluje binarki pod winde ze źródeł…

 5. W sumie popieram.
  Oprogramowanie majace na celu podniesienie bezpieczenstwa (jakiegokolwiek) powinny byc bezpieczne i przebadane wrecz ginekologicznie ;)

  PS. sorry za brak PL

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: