16:28
15/10/2013

Taki pomysł.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dużo ludzi używa truecrypta, warto wesprzeć taki audyt.

 2. dobry pomysł, wspieram.

 3. Fajnie, zastanawiałem się czy znajdzie się ktoś na tyle chętny i wytrwały. Czy Niebezpiecznik też wspiera tę inicjatywę?

 4. Wsparłem finansowo. Jakies firmy powinny rowniez wesprzec ten projekt – takie narzedzie za darmo to az dziwne. Na necie było sporo spekulacji na temat tego ze TC jest finansowany przez CIA i ze ma backdoora (wersja 5.x bodajze miala taki “feature” – uniwersalne haslo do odszyfrowania). Czułbym się lepiej z pewnością ze nie ma tam takich rzeczy.

  I od dziś sam kompiluje binarki pod winde ze źródeł…

 5. W sumie popieram.
  Oprogramowanie majace na celu podniesienie bezpieczenstwa (jakiegokolwiek) powinny byc bezpieczne i przebadane wrecz ginekologicznie ;)

  PS. sorry za brak PL

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: