11:00
24/1/2019

CONFidence to jedna z najpopularniejszych konferencji IT Security w Polsce. Tegoroczna edycja odbywa się 3-4 czerwca 2019 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Kody dla naszych Czytelników oczywiście mamy!

Na scenie jak zwykle pojawią się znani eksperci. Agenda tegorocznej edycji ma stanowić bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Wykłady dotyczą tematów wybranych na podstawie propozycji uczestników oraz bieżących trendów.

Poza tym na CONFidencie możecie również spotkać członków społeczności IT, którzy poprowadzą swoje prelekcje w ramach Community Corner. Podczas nich będziecie mieli szansę usłyszeć historie prawdziwych ataków, pomysłowych taktyk czy wdrożeń nowych rozwiązań. Sami organizatorzy sami wolą nazywać CONFidence Sec Campem niż konferencją.

Poza ścieżkami wykładowymi uczestnicy mogą brać udział w wielu aktywnościach, między innymi w konkursie Treasure Hunt i zawodach Capture The Flag, które cieszą się olbrzymią popularnością.

CONFidence nie jest konferencją wyłącznie dla specjalistów bezpieczeństwa IT. Wartościowe tematy znajdą tu dla siebie także programiści, przedsiębiorcy, entuzjaści nowych technologii oraz przedstawiciele instytucji rządowych i banków. Nie zabraknie również prezentacji dla studentów czy osób rozpoczynających karierę w branży.

Więcej informacji znajdziecie na: www.confidence-conference.org oraz w social mediach:

Kod dla waszych czytelników (nielimitowany, -20%): NIEBEZPIECZNIK. Jest też inna specjalna oferta, o której napisano tu, tu i tu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Kod dla waszych czytelników (nielimitowany, -20%): NIEBEZPIECZNIK.”
  Czyli zapłacimy o 20% wiecej spo rabat to -20% (minus dwadzieścia procent) jakby był 20% (dwadzieścia procent) to byłoby fajnie.

  • Hmmm
   Właśnie próbowałem kupić bilet korzystając z Waszego kodu.
   Wynik:
   Invalid promotional code

   :/
   Spodziewałem się innego efektu.
   Coś się zmieniło jeśli chodzi o ważność kodu?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: