11:12
7/4/2020

Krótki update naszej akcji pt. darmowy webinar (ale z możliwością wpłaty datku na pomoc polskim lekarzom ❤️, pielęgniarkom i ratownikom w walce z koronawirusem). W 6 dni na webinar zarejestrowało się 6 000 osób, z czego 2700 osób wpłaciło aż 80 000 PLN!!! Serdeczne dzięki dla wszystkich!

Do webinaru poświęconemu zabezpieczaniu kont internetowych (managery haseł, 2FA, U2F) pozostało jeszcze ~30 godzin, więc jeśli jeszcze się nie zapisaliście, to:

…i dorzucajcie (lub nie) do skarbonki. Przymusu nie ma. Ale zdrowi pracownicy służby zdrowia przydaliby się nam wszystkim w najbliższych tygodniach…

PS. A jak już się zarejestrowałeś, to udostępnij informacje do znajomych. Wiedza z webinara jest dla każdego :)

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: