19:59
12/6/2011

Anonimowi (ci, którzy jeszcze nie zostali zaresztowani) mszczą się za zamknięcie 3 członków przez hiszpańską policję. Operacja OpPolicia przynosi skutek, bo strona hiszpańskiej Policji była dziś niedostępna.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. http://www.thetechnoant.info/oppolicia/?p=poli&foo=17890
    statystyki ładowania strony

    • To 400 wejść wystarczy by DDosnąć taką stronę? Ile mniej więcej by trzeba było na Niebezpiecznika i może N-K? (masa serwerów) Orientuje się ktoś? :D

  2. I czemu mnie to nie dziwi. Ale gratulacje dla hiszpańskiej policji za zatrzymanie osób uważanych raczej za nieuchwytne. ;D

  3. Eee… DDoS to za mało mogli by wejść na serwer i wstawić jakiś głupi fotomontaż komendanta na stronę główną :D

  4. “for arresting peaceful protestors” – to chyba znaczy, ze nie złapali jednak TYCH anonimowych… Z resztą, wątpię, żeby osoba która zna się na łamaniu zabezpieczeń nie miała swoich danych na komputerze chociażby Truecryptem zabezpieczonych.

    • Na kanale Anonimowych można było dowiedzieć się, że aresztowano “płotki”, które nie szyfrowały nawet swoich danych, jak im to radzili starsi koledzy

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: