18:12
6/11/2009

Confidence to konferencja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Serwis Niebezpiecznik.pl ma specjalną ofertę dla tych, którzy z rejestracją na konferencję zwlekali do ostatniej chwili…

Podając kod “niebezpiecznik” przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego dostajecie 15% zniżki.

Konkurs na serwis o bezpieczeństwie

Ale to nie wszystko ;-) Z przyjemnością zawiadamiamy, że Niebezpiecznik.pl bierze udział w konferencyjnym konkursie na najlepszy serwis poświęcony tematyce bezpieczeństwa — zachęcamy do głosowania, jeśli oczywiście uważasz, że zasługujemy na twój głos… ;-) Jeśli uważasz, że nie zasługujemy, zobacz tą panią i zmień zdanie ;-)
Głosować może każdy, nie trzeba być zarejestrowanym uczestnikiem konferencji.

Konkurs na blog o bezpieczeństwie

W konkursie można również oddać głos w kategorii blogi, gdzie znalazło się kilka znajomych osób, m.in. współtwórca Niebezpiecznika, Piotrek Konieczny (http://konieczny.blip.pl) — również zachęcamy do głosowania ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Zagłosowałem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: