16:10
30/6/2022

Wiedza i umiejętności związane z wykorzystaniem potencjału chmury obliczeniowej, tworzeniem i zarządzaniem bazami danych oraz ich analizą, marketingiem cyfrowym oraz bezpieczeństwem przetwarzania i udostępniania informacji to kompetencje pożądane przez wszystkie rodzaje organizacji – od sektora publicznego przez usługi, branżę FMCG, po produkcję. Co więcej – są to kompetencje, których wiele firm oczekuje nie tylko od kadry technicznej, inżynierów i informatyków, ale też od pracowników innych departamentów, którzy mając zarówno wiedzę branżową, jak i podstawową znajomość na temat możliwości narzędzi i usług informatycznych, mogą być włączeni w tworzenie nowych procesów, produktów i usług.

Jak i gdzie szukać informacji, szkoleń, kursów, które pomogą nam nadążyć za oczekiwaniami pracodawcy i wymaganiami nowego środowiska pracy? Jak być włączonym w rozwój organizacji i mieć wpływ na to, w jaki sposób się rozwija? A wreszcie – jak zapewnić pracownikom możliwość nabywania nowych kompetencji?

Z pomocą przychodzi Microsoft

Microsoft od lat rozbudowuje bazę wiedzy w postaci modułów i ścieżek szkoleniowych w ramach portalu MSLearn. Znajdziemy tam ponad 3400 modułów oraz prawie 750 ścieżek szkoleniowych na różnym poziomie zaawansowania, przeznaczonych dla wielu ról w organizacji. Całość katalogu dostępnych tam szkoleń można również łatwo włączyć do własnej platformy e-learningowej i wykorzystać w ramach istniejących programów budowania kompetencji. Spis wszystkich szkoleń znajduje się tutaj: https://docs.microsoft.com/pl-pl/learn/browse/

Kolejną możliwością podnoszenia kwalifikacji zarówno dla osób zaczynających przygodę z chmurą obliczeniową, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić już istniejącą wiedzę o konkretne zagadnienia są Vitual Training Days. To serie szkoleń online dotyczących najnowszych technologii od Azure, przez Microsoft 365, Power Platform, Dynamics 365 na bezpieczeństwie informatycznym kończąc. Część z ponad 20 dostępnych szkoleń daje również przygotowanie i możliwość nieodpłatnego podejścia do egzaminu certyfikacyjnego. Spis wszystkich szkoleń w ramach Virtual Training Days znajduje się tutaj: https://www.microsoft.com/pl-pl/trainingdays/?activetab=ms-training-days:primaryr3

Szczególną uwagę warto zwrócić na szkolenie z podstaw bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i tożsamości, gdzie dostępny jest darmowy voucher na egzamin. Pierwsze z nich odbędzie się 14-15 lipca, a kolejne 11-12 sierpnia. Szczegóły można znaleźć w tych miejscach:

Dużą popularnością cieszy się również przygotowany specjalnie dla osób spoza IT cykl szkoleń dotyczących możliwości i wykorzystania sztucznej inteligencji AI Business School Artificial Intelligence Courses – Microsoft AI oraz cykliczna inicjatywa Cloud Skill Challenge.

Zachęcamy więc do podnoszenia swoich kwalifikacji, zdobywania wiedzy z nowych obszarów IT i skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej Microsoft.

Niniejszy artykuł jest elementem współpracy reklamowej z firmą Microsoft. Za jego publikację otrzymaliśmy wynagrodzenie. Dziękujemy firmie Microsoft za wsparcie naszego serwisu.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Jeśli komuś pracodawca nie opłaca certyfikacji, to warto się zainteresować tą ofertą, tylko nie liczyć na to że po niecałych 5h treningu zda się egzamin, trzeba jednak doczytać to i tamto żeby nie zmarnować vouchera

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: