5:58
24/4/2014

Nie ma nic lepszego niż zhackować hackującego. An7i udostępnił exploita, który powoduje zdalne wykonanie kodu na maszynie osoby skanującej nasz serwis internetowy przy pomocy popularnego skanera Acunetix 8 (build: 20120704) — bo jest to najpopularniejsza zcrackowana jego wersja latająca po sieci.

Proponujemy podmienić shellcode na taki, który ustawia hackerowi tapetę z Justinem Bieberem, chociaż obawiamy się, że część z atakujących Was script kiddsów może nie zauważyć zmiany… ;)

PS. Exploit chyba najbardziej przydać może się do “roztorowania” skanu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Proponujemy podmienić shellcode na taki, który ustawia hackerowi tapetę z Justinem Bieberem, chociaż obawiamy się, że część z atakujących Was script kiddsów może nie zauważyć zmiany… ;)”

  Genialne… ;D

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 2. Tylko dlaczego serwujecie tego exploita wszystkim odwiedzającym tę stronę. “<img style="opacity: 0;" src="http://SQLInjection…."
  Przecież można wyfiltrować requesty z Acuentix'a i tylko takim wystawiać exploita.
  Nawet jeżeli exploit działa tylko na ten soft to chyba trochę przesadziliście.

 3. Albo tapetę z NSA :>

 4. Dlaczego usuwacie moje komentarze?

 5. OK, teraz dopiero widać, że czeka na akceptacje.

 6. “Acunetix 8 (build: 20120704) — bo jest to najpopularniejsza zcrackowana jego wersja latająca po sieci.”

  No chyba nie.

 7. %0|%0 zamiast śpiewaka na tapecie.

  Jak z legalnością takich działań odwetowych?

 8. Nie będzie komentarza do tej sytuacji?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: