10:59
12/11/2011

Dobry artykuł o 0day’ach i czarnym rynku exploitów — do poczytania na weekend.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. uwaga techniczna, czy nie powinno być “- do poczytania na weekend”, zamiast “- poczytania na weekend” ? Wiem że to szczegół, ale jedno z zasad przekazywania wiedzy, informacji etc. mówi o tym że liczy się forma w jakiej przekazywana jest informacja a nie jej treść (co wyraża się procentową przepaścią pomiędzy jednym a drugim). Tym bardziej że strona jest techniczna tym bardziej ścisłość (w tym popełnianie błędów) jest wskazana. Rozumiem że każdy z nas popełnia błędy, a także że obowiązkiem społecznym każdego “niebezpiecznego” użytkownika jest informowanie o zaistnieniu tegoż faktu.

    • Jeśli już, to do poczytania w weekend lub przez weekend. Na (cały) weekend, to możesz co najwyżej wyjechać.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: