12:10
14/12/2011

Stoi za tymi wszystkimi atakami. Pracują na zlecenie rządu. Takich informacji można dowiedzieć się z amerykańskiego raportu. Nie zapomnijcie założyć kapelusza obiektywizmu przed lekturą! :-)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Z chęcią bym przejrzał źródła ich raportu…

  2. The aggressive but stealthy attacks, which have stolen billions of dollars in intellectual property and data(…) Wie ktoś jak oni wyceniają te dane na takie sumy?

    • Biorą z /dev/random i mnożą przez 1 000 000.

  3. Czy raczej zdjąć?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: