11:25
16/8/2012

Taką kwotę w sumie przeznaczyło Google na nagrody w Pwnium 2. Za jeden exploit można zgatnąć aż 60 000 USD.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ” Za jeden exploit można zgadnąć aż 60 000 USD.” zgadnąć? :D chyba miało być “zgarnąć”

  • no i ktoś zmienił: zgadnąć => zgatnąć :D

  • Trochę sobie żartujemy z literówek ;)

  • nie możesz wygrać z literówką, to sobie z niej żartuj :D

  • grammar nazi zryj kabana!

  • Polski jezyk, być tudny do nauki?

   Nie rozumiem postępowania takiej redakcji. Staracie się dostarczać ciekawe informacje, a robicie to byle jak. Każdy news u Was jest obarczony przynajmniej jednym błędem. Tak trudno korzystać z wbudowanych słowników? Tak trudno przeczytać treść przed publikacją? Wygląda to co najmniej tak, jakbyście mieli gdzieś głęboko, jak jest to napisane, ważne że jest… Podajcie chociaż (poważnie, bez żartów) jakiś powód, dlaczego nie korzystacie ze słownika lub nie czytacie w ogóle tego co piszecie. I proszę, bez komentarzy, że nie zawsze da się wszystko wyłapać, bo W KAŻDYM newsie trafia się u Was błąd (wyjątkiem jest ptr, bo tam nie zawsze znajdzie się błąd, ale jak już jest, to jest mega fail – kilkanaście słów, a błędy i tak się trafią…).

  • Może dlatego, że docelowo Niebezpiecznik nie miał być miejscem dla niespełnionych polonistów czy poetów ;>

  • Nie chodzi o polonistów, czy poetów. Sam nie jestem idealny i walę czasami błędy pisząc różne teksty, nawet komentarze do niebezpiecznika. Ale korzystam z czegoś takiego jak SŁOWNIK i MÓZG. Potrafię przeczytać to co napisałem jeszcze przed publikacją, a nie po publikacji. Zresztą, jak ciężko im wyłapać błędy, to może niech zaczną stosować polecaną przez siebie metodę “gumowej kaczuszki”. Naprawdę tak trudno przeczytać artykuł, żeby nie zrobić błędów? Nazwałbym to zwykłym lenistwem…

 2. Trzeba od Gynvaela pożyczyć maszynkę do wykrywania błędów :)

 3. Rownie dobrze mogli dac 100 miliardow dolarow. Skoro przy poprzednim konkursie z polowe mniejszej puli zeszlo 12%, to dalsze jej powiekszanie nie ma zadnego sensu, chyba ze podbiliby cene za 1 exploit.

 4. Niektórzy (ale nie wiem, czy Niebezpiecznik :P) zostawiają w swoich tekstach błędy specjalnie po to, by móc potem wyłapać niezgodne z prawem ich skopiowanie i użycie na innych stronach internetowych.

 5. To nie jest miejsce dla polonistów i polonistek – tacy powinni się brać za treny Jana Kochanowskiego. To jest miejsce luzu dla wszystkich, którzy chcą odetknąć od tak tandetnych komentarzy jak twój. Oj, znalazł się pan polszczyzna, który wytyka wszystkim swoje błędy…

 6. komentarz do @Havok

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: