17:58
4/12/2013

23 miliony funtów strat przez pół roku w Wielkiej Brytanii..

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. a kim jest 100% wciaz dajacych sie nabierac glupkow? ;]
  a kim jest 100% wciaz nie przestrzegajacych procedor sprawdzania bankomatow ‘funkcjonariuszy’? (w domysle: bankomaty maja wbudowany monitoring. gdzie jest osoba odpowiedzialna za patrzenie przez ten okular czy nikt tam nie majstruje?)

  • Jasne. Każdy bankomat ma przypisanego Pana Miecia, który 24h gapi się przez kamerę i sprawdza czy ktoś nie majstruje przy nim…

   I szczerze życzę ci, żebyś dołączył do tych 100% ‘głupków’ ;)

 2. W Wielkiej Brytanii 90% wszystkiego to rumuni…

  • Ale herbatę to ty szanuj co?

 3. Zszokowała mnie treść tego newsa. Jak to możliwe?

 4. “The special squad, comprising eight detectives from Romania and three officers from Poland, will join the Met on raids, interviews and working in custody suites to crosscheck records with their own police database.”

  “The number of Romanians arrested is second only to that of Poles, 34,905 of whom have been detained since 2008, including 84 for murder”

  Niby artykuł o Rumunach, ale o Polakach też musieli coś wtrącić. ;-)

  • no tak, pewnie czeski z nimi nie jest znany :) pogratulowac!

 5. Torwald: “od tego są one!” ;)

 6. Daily Mail, srlsly?

 7. Hmm za komuny w Rumunii komputeryzację opierano na
  rozkminianiu zachodnich programów i stąd tam było tylu speców od
  asemblera. Może sprawy z bankomatami to pokłosie przekazane w
  genach :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: