9:55
10/12/2011

Opowieść pentestera, który atakował banki…

Za Schneierem


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Podsumowanie prowadzącego na koniec też jest niczego sobie :)

 2. Genialne! Pójść do Banku i go obrabować. Jak się uda – dobra nasza. Jak się nie uda, wyjaśnić, że to tylko niezamówiony pentest i jeszcze poprosić o wynagrodzenie :D

  • ten pentest byl przeciez zamowiony

  • Ten z filmiku tak, if you catch my drift ;)
   Ciekawe,czy w najbliższym czasie można spodziewać się lawinowego wzrostu niezamówionych pentestów?

 3. Genialne i bardzo inspirujące :)

  • jak kabaret moze inspirowac, zamiast byc wentylem zestresowanego spoleczenstwa to smialo!

 4. LEPIEJ ZAŁOŻYĆ WŁASNY BANK. LUDZIE SAMI KASĘ PRZYNIOSĄ.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: