8:49
6/3/2012

Kolejna w ciągu ostatnich tygodni “krytyczna” aktualizacja Flasha. Od dziś aktualną wersją jest: 1.1.102.63 — wcześniejsze są dziurawe, aczkolwiek Adobe twierdzi, że nie zaobserwowało wykorzystywania łatanych dziur w internetowych atakach. Aktualną wersję Flasha możecie sprawdzić tutaj. Chrome powinien się sam zupdate’ować — inne przeglądarki będą wymagały “manualnego” upgrade’u.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jedną jedynkę zjedliście w numerze wersji ;)

 2. Wersja programu to oczywiście 11.1.102.63, błąd z jedynką :)

 3. z flashem zawsze były problemy :> co chwila błąd krytyczny, a po updacie “teraz już będziecie bezpieczni”. Ehe :>

 4. Można jakoś wymusić uprgade na chrome? Niby “Po udostępnieniu nowej wersji Flash Player, Google Chrome automatycznie się zaktualizuje.”, a mam wersję 11,1,102,55 :/

  • a jesteś zalogowany w przeglądarce albo byłeś wcześniej?

  • Cały czas mam podpięte konto google.

  • Pomogła reinstalka chroma (wywalił komunikat ze już mam zainstalowanego chroma, ale flash się zaktualizował i zniknął błąd połączenia z serwerem aktualizacji)

 5. Zainstalowałem aktualizację i po ponownym uruchomieniu ff zobaczyłem, że wszystkie otwarte karty mi znikły, tak samo jak kilka dodatków i historia.

  Niech ten flash w końcu zdechnie.

  • Ciekawa sprawa, ale po ponownym włączeniu kompa wszystko wróciło.

 6. chrome ma .62, a update’ować się nie chce..

 7. MSI też jeszcze w wersji .62
  http://www.adobe.com/products/flashplayer/distribution3.html

 8. Boże, znowu jakieś dziury, nudzi mnie to.

 9. noscript, adblock wystarczą żeby zabić wszelkie próby uruchomienia flasha…. oprócz youtuba i innych tubów jak ktoś lubi…
  a może flash jest jak ser- dziury muszą być!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: