8:49
6/3/2012

Kolejna w ciągu ostatnich tygodni “krytyczna” aktualizacja Flasha. Od dziś aktualną wersją jest: 1.1.102.63 — wcześniejsze są dziurawe, aczkolwiek Adobe twierdzi, że nie zaobserwowało wykorzystywania łatanych dziur w internetowych atakach. Aktualną wersję Flasha możecie sprawdzić tutaj. Chrome powinien się sam zupdate’ować — inne przeglądarki będą wymagały “manualnego” upgrade’u.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jedną jedynkę zjedliście w numerze wersji ;)

 2. Wersja programu to oczywiście 11.1.102.63, błąd z jedynką :)

 3. z flashem zawsze były problemy :> co chwila błąd krytyczny, a po updacie “teraz już będziecie bezpieczni”. Ehe :>

 4. Można jakoś wymusić uprgade na chrome? Niby “Po udostępnieniu nowej wersji Flash Player, Google Chrome automatycznie się zaktualizuje.”, a mam wersję 11,1,102,55 :/

  • a jesteś zalogowany w przeglądarce albo byłeś wcześniej?

  • Cały czas mam podpięte konto google.

  • Pomogła reinstalka chroma (wywalił komunikat ze już mam zainstalowanego chroma, ale flash się zaktualizował i zniknął błąd połączenia z serwerem aktualizacji)

 5. Zainstalowałem aktualizację i po ponownym uruchomieniu ff zobaczyłem, że wszystkie otwarte karty mi znikły, tak samo jak kilka dodatków i historia.

  Niech ten flash w końcu zdechnie.

  • Ciekawa sprawa, ale po ponownym włączeniu kompa wszystko wróciło.

 6. chrome ma .62, a update’ować się nie chce..

 7. MSI też jeszcze w wersji .62
  http://www.adobe.com/products/flashplayer/distribution3.html

 8. Boże, znowu jakieś dziury, nudzi mnie to.

 9. noscript, adblock wystarczą żeby zabić wszelkie próby uruchomienia flasha…. oprócz youtuba i innych tubów jak ktoś lubi…
  a może flash jest jak ser- dziury muszą być!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: