14:52
16/3/2015

* Allegro i podróż w czasie :-)

Okazuje się, że nie tylko T-Mobile ma moc przenoszenia w czasie. Kolejny z czytelników podesłał nam początkowoepokowy screen:

Podróż w czasie z Allegro

Podróż w czasie z Allegro

Obiecujemy, że to już ostatni wpis dot. nulli i dat epokowych.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2713119.html

 2. Kolejna zapchaj-dziura, co dalej “Literówka na stronie mbanku”?

  • Już nie bądź taką męczybułą. Można się czasem pośmiać. Poza tym to nie serwis płatny który gwarantuje 10 obszernych wpisów, 5 średnich i, 2 krótkie w stylu powyższego.

  • Mięsko wieczorem Panowie, prosimy o cierpliwość :-)

  • Piotrze, mam tylko jedno pytanie. Sprawdziliście oczywiście czy na pewno był taki przypadek na allegro? Bo tak (http://i.imgur.com/BmNeBCp.png) to każdy głupi potrafi ;)

  • @Przemysław
   Ja kiedyś przypadkiem widziałem takie coś na żywym Allegro u pewnego użytkownika, więc zdarza się. Mogłeś odświeżać, zmieniać strony i była ta sama data u danego użytkownika.
   Zresztą to nie jedyny taki przypadek, że coś znika…

   A swoją drogą, to gdzie ta dana? Aplikacja nadpisała, baza się pogubiła, czy jakiś dysk w macierzy nie został poprawnie odtworzony i mała część danych jest teraz null?

  • @Adam, ja wiem, że może coś takiego się zdarzyć, tego w ogóle nie neguję ;) Po prostu pytam, czy redakcja sprawdziła to, czy bezgranicznie zaufała nadesłanemu screenowi. Jeżeli okazałoby się, że to drugie, to idą w ilość wpisów, a nie jakość…

  • PS. Piotrze, to już nawet nie jest śmieszne… Mój drugi komentarz napisany z tego samego komputera, z tej samej przeglądarki, z tego samego adresu IP, no dosłownie nic (poza godziną) nie zmieniło się, a moje komentarze trafiają do moderacji… I tak jest z każdym, nie miałem chyba przypadku, by coś poszło od razu…

 3. Zapomnieliście dodać sekcji “jak żyć” z tym problemem.

 4. Ja bym od niego nic nie kupił. Tyle lat się na konto nie logować…? ;)

  • Widocznie musiał do tego dorosnąć ;)

 5. A w Merlinie, jeśli towar w koszyku stał się niedostępny, liczyło tak: http://imgur.com/t2pbMIC

 6. Kur wagon przywieziono! Mówiłem im żeby nie korzystali z wehikułu. Nie po to im plany dałem żeby się bawili.

 7. Ups, miał przylecieć z bazy null, a pojawiło się 0? :D

 8. Tak się dzieje jeśli się założy konto i użytkownik się ani razu nie zaloguje. Po pierwszym zalogowaniu data będzie poprawna.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: