10:08
22/9/2014

Reverse Engineering FinFishera, czyli rządowego trojana, o którym pisaliśmy tu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Raczej biedny kod, kilka ciekawych tricków. Dobry pomysł z podmianą adresów w IAT, że debuggery widza to jako API call. Reszta klasyczna i dobrze znana, powiedziałbym że wręcz “szkolna”. Od tak poważnych programistów spodziewałbym się czegoś lepszego.

  2. “No packer/crypter/obfuscator has been used. So far, FinFisher’s performance is disappointing.”

    Pżecież to oczywiste, czasami mam wrażenie że ludzie zatrzymali się w rozwoju 10 lat temu

    • Albo sam program ma około 10 lat :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: