14:09
4/7/2010

W ramach cyklu Video na Weekend, dziś chcielibyśmy wam zaproponować wykład Hansanga Bae, dotyczący analizy ruchu sieciowego (nie tylko przy użyciu Wiresharka). Godne uwagi są zwłaszcza opisywane przez prelegenta pułapki TCP/IP — wygląda na to, że nikt nie ogarnia tego protokołu w całości :-)

Mrożące krew w żyłach opowieści o enigmatycznych pakietach na pewno schłodzą to upalne, niedzielne popołudnie :-) Wykład dobrze idzie w parze ze schłodzonym piwem. Przetestowane na sobie!

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. U mnie akurat słońca nie ma (dobra, chowa się gdzieś tam, za chmurami), ale piwko mam i zaraz siadam oglądać wykład.
    Dzięki !

  2. […] ukrytych komentarzy nie powoduje uruchomienia skryptów. Game over. Wracajcie do oglądania wykładu o filtrowaniu pakietów […]

  3. A co z analizą Waszych pakietów z ataku DDOS?? Wiadomo już kto się tego dopuścił??

  4. Nawet jeśli, to nie sądzę, żeby podano to do publicznej wiadomości.

  5. […] z mądrego wideo na weekend — kto by tu wysiedział godzinę, słuchając nudnego wykładu o filtrowaniu pakietów? Lepiej posłuchać sobie co tam u naszych Australijskich kolegów, którzy oprócz fajnych […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: