11:37
18/7/2010

Nowy, wspaniały, technologicznie zaawansowany i oczywiście innowacyjny — oto produkt, który jest w stanie zagwarantować 100% ochronę Twojego komputera!

USPRAWIEDLIWIENIE

Dziś jest tak gorąco, że zrezygnowaliśmy z mądrego wideo na weekend — kto by tu wysiedział godzinę, słuchając nudnego wykładu o filtrowaniu pakietów? Lepiej posłuchać sobie co tam u naszych Australijskich kolegów, którzy oprócz fajnych kangurów mają też niefajne podejście do sieci (por. nie masz antywirusa — nie masz internetu).

A teraz bierzcie “kogana” i ruszajcie nad wodę phishingować :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Najlepszy filtr anty-Spamowy :D jaki widziałem!

 2. Spam w puszkach, tego mi brakowało :D

 3. Przeca taki Spam można kupić w każdej sieci(proszę o docenienie gry językowej) supermarketów :P U nas najpopularniejsza jest v.m1el0nka, ale wg mnie lepszy jest v.gul@sz ang1elski.

  W ogóle fajny pomysł – ochrona sieci za pomocą sieci.

 4. u mnie to pakiety same spadają z nieba tak wiec wymagany jest firewall marki parasol ;)

 5. @ Johnylemon http://en.wikipedia.org/wiki/Spam_%28food%29 Spam z angielskiego to konserwa turystyczna – mielonka… Monthy Python spiewal o jajkach bekonie kielbaskach i konserwie turystycznej wieki temu :) “Spam spam spam eggs bacon and spaammmmmm”.

  http://www.youtube.com/watch?v=anwy2MPT5RE

  @op sadze ze przegladanie internetu wlasnie stalo sie o wiele bezpieczniejesze w kraju Kiwi…

  @ktos :) jako Polak z pewnoscia sam to sobie zmontujesz :). Polak potrafi lepiej niz Kiwi :).

  Pozdrawiam.

  Andrzej

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: