14:09
4/7/2010

W ramach cyklu Video na Weekend, dziś chcielibyśmy wam zaproponować wykład Hansanga Bae, dotyczący analizy ruchu sieciowego (nie tylko przy użyciu Wiresharka). Godne uwagi są zwłaszcza opisywane przez prelegenta pułapki TCP/IP — wygląda na to, że nikt nie ogarnia tego protokołu w całości :-)

Mrożące krew w żyłach opowieści o enigmatycznych pakietach na pewno schłodzą to upalne, niedzielne popołudnie :-) Wykład dobrze idzie w parze ze schłodzonym piwem. Przetestowane na sobie!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. U mnie akurat słońca nie ma (dobra, chowa się gdzieś tam, za chmurami), ale piwko mam i zaraz siadam oglądać wykład.
    Dzięki !

  2. […] ukrytych komentarzy nie powoduje uruchomienia skryptów. Game over. Wracajcie do oglądania wykładu o filtrowaniu pakietów […]

  3. A co z analizą Waszych pakietów z ataku DDOS?? Wiadomo już kto się tego dopuścił??

  4. Nawet jeśli, to nie sądzę, żeby podano to do publicznej wiadomości.

  5. […] z mądrego wideo na weekend — kto by tu wysiedział godzinę, słuchając nudnego wykładu o filtrowaniu pakietów? Lepiej posłuchać sobie co tam u naszych Australijskich kolegów, którzy oprócz fajnych […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: