14:46
30/6/2014

O samym trojanie, który atakuje Windowsy, Linuxy i Mac OS X oraz wszystkie platformy mobilne, a jego C&C znajdują się m.in. w polskich klasach adresowuych pisaliśmy w artykule “Czym rząd hackuje telefony obywateli” — teraz w nasze ręce wpadła świetna prezentacja @osxreverser o macowej wersji trojana.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jak to jest że zawsze kiedy otwieram pdf’a od was zastanawiam się czy aby na pewno tego chcę ;)

    • No to sobie ściągnij tego pdf i zapisz na jakimś nośniku jednokrotnego zapisu. Przygotuj KoBeDoDoSi ( Komp Bez Dostępu Do Sieci ). Odpal jakiegoś linuksa live cd i z przygotowanego wcześniej nośnika jednokrotnego zapisu odpal pdf. pfffffffff :P

    • @Jarek Linux bez dostępu do netu na vboxie postawionym na linuxie wystarczy ? :d

  2. […] rządowego oprogramowania szpiegującego, włoska firma Hacking Team, została […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: