16:49
12/1/2013

Została opublikowana.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. o qurde prawie pół roku backdora mieli

  • w końcu debianełe to otwarte oprogramowanie xD

 2. Tia.. a na wiki to takie ważne rzeczy są, że rzeczywiście
  warto hackować…

  • Nie chodzi o samą wiki, dostęp do takiej strony, daje solidną podstawę do dalszych ataków wymierzonych w konkretnych użytkowników itp. Najgłupsze co można zrobić, to skompromitować stronę, po czym rozwalić index i uciec … ale takie już doświadczenie dzisiejszych “hackerów” exploit-db.com -> google dork -> wszędzie “php shell”, dump bazy i uciekać … wszystko oczywiście przez tor żeby było bardziej pro.

 3. @c1ch4y

  No dobra, to żeczywiście coś wartościowego pozyskali :) Pzdrwm!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: