14:50
26/5/2014

Na przykładzie Krymu. Ciekawa publikacja — i techniki na czasie ;-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Przejrzałem trochę. Nic ciekawego, prawie żadnych konkretów, sama publikacja bardziej propagandowa niż merytoryczna.

 2. Bez wiadomości z internetów (niezależna, TVN24, media radiomaryjne, GWno i rezta – ten sam syf, inne opakowanie), bez telewizji, bez radia, jedynie neutralne portale branżowe. Mniej stresu, więcej wolnego czasu i zadowolenia z życia no i przede wszystkim brak propagandy (rosyjskiej, europejskiej czy prożydowskiej).
  Polecam każdemu.

  • >neutralne portale
   >Internet
   Coolstorybro.jpg
   (pomijając ból tyłka i brak konkretów dotyczących “neutralnych portali”).

 3. Przecież to jest Usraela podręcznik propagandy stosowanej od dziesięcioleci.
  Niby bełkot ale właśnie o to chodzi.
  Czasozamulacz. :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: