10:47
10/2/2012

Nadrabiamy zaległości. Tydzień temu Anonymous opublikowali w internecie nagranie z prywatnej telekonferencji FBI ze śledczymi w Wielkiej Brytanii. Temat spotkania to działania związane z …Anonimowymi i LulzSec.

Telekonferencja FBI

Poniższe nagrania przechwyconych rozmów agentów FBI ze Scotland Yardem zostało opublikowane na YouTube:

Namiary na pokój telekonferencyjny zapewne zostały pozyskane dzięki włamaniu na skrzynkę pocztową któregoś z agentów FBI. Wiadomość z danymi dostępowymi do konferencji została rozesłana do kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

ConferenceCallAnonLulz

E-mail z hasłem do pokoju telekonferencyjnego

FBI potwierdziło autentyczność nagrania.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jak macie normę artykułów do wyrobienia to napisalibyście o czymś nowym :)

  • Jak tylko opiszą wszystko, co jest zaległe ;)

  • > Jak tylko opiszą wszystko, co jest zaległe ;)
   +1 dla tego, jak nie mam czasu przeglądać bardziej szczegółowo rssów z security, fajnie mieć jedno miejsce gdzie można zajrzeć i wiedzieć że się nic większego nie przegapiło

 2. Co prawda mój angielski wystarczająco dobry, ale niekiedy nie rozumiem o co im chodzi, przydałyby się napisy…

  • czyli jednak nie wystarczająco dobry :)

  • Dawid, co się dziwisz jak nagranie cholernie ciche?

 3. Kurde, a już myślałem, że będą mówili o mnie.

 4. Pewnie w FBI jest ktoś z Anonymous. Najciemniej jest pod latarnią :)

  • też o tym pomyślałem w pierwszej kolejności… w końcu anonymous jest wszędzie… “We cook your meals. We haul your trash. We connect your calls. We drive your ambulances. We guard you while you sleep”.

 5. @naresh Fight Club

 6. na miejscu anonymous bym zrobil tym chlopakom “jesien sredniowiecza z du..py” i wyciol wpien ich cale servery,VPN`y czy co tam maja, zamiast zajac sie tym co powinni bawia sie w “pseudo” detektywow od siedmu bolesci, grrrr
  dlaczego ? sam osobiscie raportowalem kilka razy do roznych policji servery zawierajace nie powiem jakie zdjecia na ktore sie natknolem, i co? nic, cisza,servery sobie stoja i “bluzgaja” w twarz normalnym ludziom swoja zawrtoscia,a policja sie bawi w “policjantow i zlodzieji” bo wytyczne dostala

 7. Pewnie twoje zgłosznia nie liczą się do konkursu “Złote Blachy”: http://prawo.vagla.pl/node/9647

 8. […] Dane zostały skopiowane w marcu 2012r. z dysku laptopa Dell Vostro, z którego korzystał agent Christopher K. Stangl, pracujący w FBI Evidence Response Team oraz w ramach Cyber Action Team. Użytkownicy Reddita znaleźli agenta na Facebooku, a kilka minut w Google pokazuje, że agent Stangl był również jedną z osób podsłuchaną przez Anonimowych w trakcie telekonferencji dotyczącej grupy LulzSec. […]

 9. Temat już stary, ale może kogoś zainteresuje: są już napisy do tego filmu w temacie. Startpage: “Przechwycona rozmowa FBI ze Scotland Yardem (Anonimowi)”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: