11:07
16/10/2011

Austriackiej. W liczbie 25 000 rekordów.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Doskonały wpis! Klikam już od 2 minut i nie mogę znaleźć treści!

 2. well well… nie spodziewałem się tego że pastebin jest w jaki kolwiek sposób moderowane, wrzucone 26 września więc trochę przeterminowane no ale cóż, jeżeli ktoś posiada adres wciąż ‘sprawnych’ danych to miło było by gdyby zarzucił

  • A po co Ci te dane?

 3. skoro ktos juz je udostepnia niech sie postara aby byly dostepne

  • Gdyby ktoś wykradł i udostępnił Twoje dane, to też chciałbyś, żeby były dostępne? :) Nie. Starałabyś się je usunąć z sieci.

  • (starałbyś)

 4. Hm. Ciekawi mnie jak długo jeszcze będzie trwała ta zabawa w kotka i myszkę ^^

 5. […] Anonymous odpowiedzialny za upublicznienie prywatnych danych setek policjantów został aresztowany. FBI namierzyło go na podstawie … opublikowanego w internecie zdjęcia […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: