22:43
18/4/2012

Są takie plany – robią go były szef NSA i Appelbaum (of TOR fame).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jasne… Już powierzam swoją prywatność byłemu szefowi NSA i ioerror z CDC o którym jest ostatnio głośno na pgpboard odnośnie nie do końca szczerych planów w związku z TORem… Jak znajdę źródła to się podzielę.

 2. Zaraz, moment… Pisząc “były szef NSA” miałeś na myśli Nicholas’a Merrill’a, Piotrze? Bo to on jest autorem w/w planów. Czy może Brian’a Snow’a, który zasiada w radzie doradczej Calyx Institute i nigdy nie był szefem NSA…?

 3. *TOR-em *Nicholasa Merrilla *Briana Snowa *ww.

  • Y U No Fuk Of’f?

   Następnym razem kliknij w “Reply”.

  • bo polska jenzyka to trudna mowa

 4. Są takie plany – robią JE (te plany) były szef NSA i… ;)

 5. Mea culpa. Zwracam honor i już się nie czepiam.

 6. a dlaczego coś chce tu uruchamiać Jave?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: