8:18
2/5/2012

Czy systemy operacyjne od Apple są bezpieczne? Ciekawy wątek na Quora, w którym miażdży się wypowiedź Kasperskiego dla prasy.

W skrócie: Kaspersky sieje FUD, bo na tym oparta jest sprzedaż rozwiązań tej firmy. Przed Apple jeszcze długa droga, ale tak tragicznie nie jest.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “Go to a security meetup in your local area like Defcon and talk to some Unix hackers. Almost all agree that Windows is now far more secure than any Unix build. The key fact is that Windows is developed by professionals with a mature security lifecycle while parts of Unix is still developed by coders with very little security awareness.”

    a to też jest FUD?

    • Wait, what!?

  2. Told you so… so many times…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: