10:23
15/1/2014

* Archiwa CTF

Mirrory starych CTF.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. To połączenie jest niezaufane

  Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem ctf.fluxfingers.net, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.

  Zwykle podczas nawiązywania bezpiecznych połączeń witryny dostarczają zaufanych informacji o tożsamości, dowodząc w ten sposób, że użytkownik łączy się z właściwym serwerem. W przypadku tej strony tożsamość nie może być jednak zweryfikowana.
  Co teraz zrobić?

  Jeśli zwykle połączenie z tą witryną przebiega bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę. W tej sytuacji nie należy kontynuować.

  Ładnie, Niebezpieczniku, naprawdę pięknie…

 2. @SuperTux – ale co ma Niebezpiecznik do tego, że połączenie
  jest niezaufane?

  • To, że nie powinien publikować niebezpiecznych lub potencjalnie niebezpiecznych linków! No i jest taki fajny przycisk “Reply”. Ciekawe do czego on służy…

  • @SuperTux
   Dowiedz się lepiej, co ten komunikat faktycznie oznacza ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: