11:03
14/6/2018

Bardzo dużo dobra. Łza się w oku kręci.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Nie wazne kim jestes. Wazne pod kogo jestes podpiety.”
  Stanislaw Aniol “Alternatywy”

 2. Osobom mającym chwilę czasu polecam poszukać opowiadania “Sygnały Czasu” autorstwa Michała Jonakowskiego. Kawał historii polskiego phreakerstwa, na tyle dobrze napisany ze jak się zacznie czytać, to trudno się oderwać.

  • Nie mogę przestać czytać. Książka dostępna jest za darmo na archive.org: https://archive.org/details/sygnal_czasu

  • Jest dostępne na sieci w wielu różnych formatach. PFD, tekst, itp. Można sobie wgrać na telefon i czytać w wolnych chwilach.

 3. phreak.hack.pl…to były czasy :) choć mnie bardziej interesowały FAQ dostępne na cracking.pl, wciąż mam jakieś zrzuty podstron z tego serwisu z czasów, kiedy ludzie chętniej dzielili się wiedzą z mugolami.

 4. Eh, kręci się :)

 5. Znaleźć swój FAQ po latach, bezcenne :)

  • Pochwal się który, zbrodnie na biednych Urmetach przedawniły sie już ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: