11:03
14/6/2018

Bardzo dużo dobra. Łza się w oku kręci.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Nie wazne kim jestes. Wazne pod kogo jestes podpiety.”
  Stanislaw Aniol “Alternatywy”

 2. Osobom mającym chwilę czasu polecam poszukać opowiadania “Sygnały Czasu” autorstwa Michała Jonakowskiego. Kawał historii polskiego phreakerstwa, na tyle dobrze napisany ze jak się zacznie czytać, to trudno się oderwać.

  • Nie mogę przestać czytać. Książka dostępna jest za darmo na archive.org: https://archive.org/details/sygnal_czasu

  • Jest dostępne na sieci w wielu różnych formatach. PFD, tekst, itp. Można sobie wgrać na telefon i czytać w wolnych chwilach.

 3. phreak.hack.pl…to były czasy :) choć mnie bardziej interesowały FAQ dostępne na cracking.pl, wciąż mam jakieś zrzuty podstron z tego serwisu z czasów, kiedy ludzie chętniej dzielili się wiedzą z mugolami.

 4. Eh, kręci się :)

 5. Znaleźć swój FAQ po latach, bezcenne :)

  • Pochwal się który, zbrodnie na biednych Urmetach przedawniły sie już ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: